Córka zbiera pieniądze po doszczętnie spalonym domu

Udostępnij
Tweet

Powracamy do pożaru domu w Tarchałach Wielkich. W nocy z piątku na sobotę doszczętnie spłonął dom, budowany od 4 lat. Jak wynika z opisu zbiórki rodzina miała zamiar się tam wprowadzić w ciągu 3 tygodni. Straty wyceniono na około 500 tysięcy złotych.

Dziś w nocy spalił się dom moich rodziców, rodzice budowali się od kilku lat sami, brakowało im 3 tygodnie do wprowadzenia się. Niestety los im pokrzyżował plany dom się spalił, nie da rady się uratować nic. W domu znajdowały się wszystkie rzeczy niezbędne do życia, wszystko nowe kupione i wykończone, oraz narzędzia budowlane taty. Tato sam budował dom dla mamy. Od kilku lat wiązali koniec z końcem. Bardzo prosimy kto może niech pomoże chociaż by złotówka aby pomoc rodzica chociaż troszkę stanąć na nogi, każda złotówka będzie bardzo pomocna. Prosimy bardzo i odrazu dziękujemy

https://zrzutka.pl/9sbfre

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Będą duże utrudnienia na dojeździe do Ostrowa
Subskrybuj
Powiadom o
40 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Tomasz.
2 lat temu

Pani Aleksandro a można wiedzieć przyczynę bądź jakaś teorie straży bądź nie wiem np. biegłego od czego ten dom się zaczął faktycznie palić? pytam tylko z czystej ciekawości co mogło spowodować taki pożar, straszna tragedia dużo ludzi dopatruje się a tu sprzedawanych działek a tu domu wystawionego na sprzedaż a tu że nie ubezpieczone itp. nikt nie chciał by się znaleźć w takiej sytuacji a na pewno budować dom żeby z niego nic nie zostało…. Głowa do góry będzie dobrze 😉

......
2 lat temu

Hmm a po ile ten własciciel tego spalonego domu.
Sprzedaje te działki ponoć ten spory grunt przekształcił pod zabudowe.
Córka jest pełnoletnia ma świadomość co pisze.

...
2 lat temu

Unus
intrygująca i rozwijająca historia jak u Szerloka Holmsa.

Fdt
2 lat temu

Pani Tereso obraża pani mieszkańców pani teraz pod sklepem stoi i zebze budowlaniec i czemu nie ubezpieczył budowy co? Nie wiedział bez jaj zastanów się pani co piszesz weź kredyt i odbuduj bo tyle ludzi buduje się w tarchalah i nie pomaga pani ?

Zbigniew Ziobro
2 lat temu

lenie

Xyx
2 lat temu

Bardzo łatwo jest wypowiadać i pisać słowa nienawiści, dużo ciężej jest je czytać, szczególnie w tak ciężkiej sytuacji w jakiej znaleźli się Ci ludzie. Bardzo Państwu współczuję i życzę wszystkiego dobrego. A państwo, którzy mają tyle „jadu” w sobie, niech zachowają go dla sobie, bo wypisywanie takich negatywnych rzeczy pod adresem właścicieli tego domu świadczy o poziomie Państwa kultury. Wypadałoby się zastanowić przed napisaniem jak bardzo takie słowa mogą zranić ludzi dotkniętych tą tragedią. Miejmy więcej empatii w sobie. Pozdrawiam!

Teresa
2 lat temu

Najlepiej to stać pod sklepem i żebrać na piwo lub jabola. Wtedy wszystko jest ok. Wszyscy wspomogą i poczęstują. Ale gdy człowiek prosi o pomoc po tragedii to fala hejtu i nienawiści. Słów brakuje, jak się te wypociny czyta.

Hwdp
2 lat temu

Teraz jak komuś się rower rozwali to się prosi o nowe auto.

Fdt
2 lat temu

Córeczko weź kredyt z banku i odbuduj mamie dom ? Dobrze że kupiec jeszcze nie kupił tej lipnej budowy

Ksiądz Antoni brat Janiaka
2 lat temu

Wystarczyło ubezpieczyć dom. Teraz jest możliwość ubezpieczenia donu etapami budowy

40
0
Napisz co o tym sądziszx