Zdmuchnęło im dach. Ruszyła zbiórka

Udostępnij
Tweet

Podczas czwartkowego wietrznego popołudnia doszło do rodzinnego dramatu. Z domu spadł dach. Ruszyła zbiórka na odbudowę zniszczonej konstrukcji.

Zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc finansową dla rodziny Czajków z Gorzupi (powiat krotoszyński), na odbudowę domu po zerwaniu dachu podczas wichury. Do feralnego zdarzenia doszło 21.10.2021 roku w Gorzupi na ulicy Krotoszyńskiej 261. W chwili obecnej cała rodzina (rodzice i trzech synów) jest pozbawiona dachu nad głową. Jeśli ktokolwiek z Państwa zechciałby wspomóc ww. zbiórkę w formie finansowej lub materialnej będziemy bardzo wdzięczni. Aldona Paszek – dyrektor Szkoły Podstawowej w Gorzupi.

Zebrano już kilka tysięcy z oczekiwanych 50 tysięcy złotych.

https://zrzutka.pl/dpyk63

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Aktorka Katarzyna Figura odwiedziła Ostrów
Subskrybuj
Powiadom o

18 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Życzliwa
1 rok temu

Pytam się tych, co tak krytykują i osądzają – Czy w ogóle znają tą rodzinę? Ja znam. Uczciwi, pracowici. Rzeczywiście niezbyt zamożni jak na dzisiejsze czasy. Po prostu rodzina jakich w naszym kraju wiele. Może nie potrafili lub nie mieli tyle szczęścia jak inni, którym ,,biznes się udał” i dzisiaj błyszczą w otoczeniu. Rodzicom nic nie można zarzucić. Dbają o dzieci, które są zadbane i z pewnością bardzo kochane. Nie krytykuj, nie pomagaj jak nie chcesz. Tobie też nikt nie pomoże.

Do Hmm
1 rok temu

Bo napisali prawdę? Fuszerka i tyle. Sąsiedzi i tak pomogą bo tak trzeba ale prawda jest taka że to fuszera. Budować trzeba porządnie . Przy takich zmianach pogodowych jakie są teraz to podstawa.

ubezpieczony
1 rok temu

Jeżeli było ubezpieczenie to coś będzie. W czasie ostatniej ulewy zalało mi piwnice 15cm. Szkód żadnych jedynie troszkę pracy by usunąć wodę. Ubezpieczyciel wypłacił 1300 zł. Ubezpieczenie na rok kosztuje 325 zł.

Hmm....
1 rok temu

Nie trudno się zorientować, że komentarze wystawiają sami „życzliwi” sąsiedzi

Ozzy
1 rok temu

Wszystko ok ale jak panstwo ze zdjec rozpoznali ze dach byl zle zrobiony … fotki sa bardzo kiepskiej jakości i skad domniemacie ze dach byl nie ubezpieczony. ??

Arletta
1 rok temu

Tak będą wyglądały budynki wybudowane wg koncepcji Kaczyńskiego – bez kierownika, bez projektu, bez nadzoru, bez fachowca. Poczekajmy – zobaczymy.

Jan S.
1 rok temu

Trzeba było dach należycie przymocować to by go nie zwiało.

utracjusz
1 rok temu

Jakby był przymocowany to by go nie zdmuchnęło…

18
0
Napisz co o tym sądziszx