OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Tragedia na torach. Zginął wysiadając z pociągu

Tragiczny wypadek na Dworcu Kolejowym w Kępnie. Nie żyje 69-letni mieszkaniec województwa lubuskiego. Do zdarzenia doszło w sobotę przed 11:00. – informuje radiosud.pl.

Mężczyzna najprawdopodobniej próbował wysiąść z pociągu, gdy ten odjeżdżał już z peronu górnego. Na miejscu pracuje prokurator z ekipą dochodzeniowo-śledczą. Pociąg relacji Szczecin-Kraków, z którego wcześniej wysiadał mężczyzna został zatrzymany w Łęce Opatowskiej. Maszynista prawdopodobnie nawet nie zorientował się, że doszło do tragicznego zdarzenia. Linia kolejowo tymczasowo została zamknięta, więc będą opóźnienia w przejazdach pociągów.

Więcej zdjęć pod adresem radiosud.pl

POLECANE NEWSY
9 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do Pytek 2
1 miesiąc temu

Funkcja kierownika pociągu istnieje cały czas, jednak kierownik nie ma wpływu na to że ktoś chce wysiąść nie w tym momencie, on sam przecież może być jednocześnie tylko w jednym miejscu. A zanim coś skrytykujesz to zapoznaj się najpierw z tematem.

Do M43
1 miesiąc temu

Nie w każdym pociągu są takie blokady, starego typu pociągi czyli tzw. wagony przedziałowe jeżdżą nadal.

Ford
1 miesiąc temu

Może pijany był , że wyskoczył z ruszającego pociągu? Po pijaku , różne głupoty przychodzą do głowy.

juilka oczkoś
1 miesiąc temu

okXD

Lolo
1 miesiąc temu

Do pytek2- najbardziej niebezpiecznym typem dla obywateli to jesteś ty kretynie

pytek2
1 miesiąc temu

Gdzie był kierownik pociągu ? W cywilizowanych krajach istnieje taka funkcja. Jeszcze jeden przykład,że państwo polskie jest niebezpieczne dla swoich obywateli !

M43
1 miesiąc temu

Obecnie w pociągach pasażerskich to nie maszynista a kierownik pociągu wraz z konduktorami są odpowiedzialni za bezpieczne wsiadanie i wysiadanie pasażerów. Powinni obserwować pociąg tak długo aż ostatni wagon nie zjedzie z krawędzi peronu. Powinna także zadziałać automatycznie blokada drzwi w wagonach pociągu gdy ten tylko przekroczy szybkość 10 km./h.

Iryk
1 miesiąc temu

Tyle gapie po co tyle

Agentka
1 miesiąc temu

Wysiadać z jadącego pociągu… Pogratulować 🙄🙄🙄

9
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x