OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Pożar maszyny. Straty 250 tys. zł

O godzinie 13 doszło do pożaru specjalistycznego pojazdu w miejscowości Boników k. Odolanowa. Straty oszacowano na 250 tys. zł.

Na miejsce wysłano jednostkę OSP Odolanów oraz wóz z Ostrowa Wielkopolskiego. Z chwilą przyjazdu ogień był mocno rozwinięty.

POLECANE NEWSY
14 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mieszkaniec
1 miesiąc temu

Jeszcze przed przyjazdem straży Pan Adrian Binek gasił woda z węża z własnej posesji z pomocą przyszła mu rodzina mieszkająca razem,gasząc ogień wiadrami z wodą . Dobrze że nikomu nic się nie stało i dzięki takiej szybkiej reakcji nie rozprzestrzenił się ogień na budynki gospodarcze u Państwa Binek. Kierowca koparki stał zbyt blisko budynku i blisko linii prądu co zagrażało gorszemu obrotowi sprawy .Wielkie Brawa za taką postawę Państwa Binek i należało by się Wielkie Dziękuję że przyszli z pomocą .

Elektryk pojazdowy
1 miesiąc temu

Zwarcie instalacji elektrycznej , nie jedno audi się tak spaliło.

Mariusz
1 miesiąc temu

Żenada jak to ludzie od razu wiedzą co ile gdzie…

Anna
1 miesiąc temu

Czy dziś tylko pieniądze , kasa- to się tylko liczy, a nie jest Najważniejsze , że właśnie spaliła się tylko maszyna( oczywiście rzecz droga i ważna), a nikt nie ucierpiał
Każdy będzie teraz wyliczał ubezpieczenie, a spójrzcie wszyscy na „swoje podwórko”

Gosia Sz.
1 miesiąc temu

Nie ma to jak znawcy od wszystkiego……

Operator
1 miesiąc temu

Zasięgnęliśmy informacji u właściciela maszyny , była ubezpieczona szacowana kwota do wypłacenia z ubezpieczalni to 340 tys. Można by powiedzieć jest dobrze .

Mieszkaniec .
1 miesiąc temu

Dobrze ze nikt nie ucierpiał to mogło naprawdę skończyć się źle. Duże brawa i pochwała należa się osobą mieszkającym zaraz obok bo to oni jeszcze przed strażą gasili pożar wiadrami i woda z węża obok posesji .
Brawo za postawę i pomoc Państwu Binek.

miejscowy
1 miesiąc temu

harvester -maszyna do lasu

XY
1 miesiąc temu

Maszynę sie kupi najważniejsze że nikomu się nic nie stało

Jolanta
1 miesiąc temu

Ta boczna droga jest zakaz jazdy stoi znak a głównie pijaczki tamtędy uciekają. Policja powinna zacząć to kontrolować. Zwłaszcza czarne małe auta

14
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x