OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Nie okiełznał czerwonego rumaka

Nie okiełznał czerwonego rumaka

Kierowca czerwonego mercedesa wjeżdżał na rondo bankowe od strony Przygodzic. Przy wylocie w ulicę Chopina tył auta zarzuciło i uderzył kołem o krawężnik.

W wyniku kolizji tylne prawe koło wygięło się i samochód odjechał na lawecie. Do zdarzenia doszło krótko po rozbiciu BMW przy II LO.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Antoni Macierewicz głównym gościem obchodów
35 komentarzy
NG
4 lat temu

Ach to mordercze rondo

zwykły obywatel
4 lat temu

Czy obecnie ktoś ludziom wyłączył myślenie ? to co się ostatnio dzieje na drogach woła o pomstę. Dobrze, że nikt nie zginał tym razem.

Raf
4 lat temu

Bogaci rodzice, a gównażeria wozi się po nocach. Sieczka we łbie. Myśli, że umie prowadzić auto, a tu lipa nie kierowca. Tatuś naprawi i jutro znów w nocy rajdy po mieście.

****ć PiS i PO tych złodziejów
4 lat temu

Kolejny miSZCZ kierownicy

Ostrowianin
4 lat temu

Policja pilnuje rond w dzień a w nocy wyścigi trwają.

Mmm
4 lat temu

Kasa jest umiejętności i pokory na drodze brak

Rodys
4 lat temu

Chłopcy w rurkach, pedałówka to tamto i samochód od taty żeby na mieście się pokazać brawo

anonim
4 lat temu

chciał zrobić drift ale umiejętności brakło

janek
4 lat temu

Co to jest na tym zdjęciu? Zlot rurkarzy?

heheszki
4 lat temu

a te ziomki na foto mają spodnie czy kalesony haha

35
0
Napisz co o tym sądziszx
×