Jechał do pracy i wjechał w drzewo

Udostępnij
Tweet

W poniedziałek o godzinie 7:00 doszło do wypadku na drodze krajowej nr 11. W miejscowości Kostów bus należący do ostrowskiej firmy wjechał w drzewo. Bus jadąc od strony Kępna zjechał na lewy pas jezdni, przejechał przydrożny rów i uderzył w drzewo. Busem podróżowały dwie osoby.

Obrażeń ciała doznał pasażer, którego przewieziono do szpitala. Nie jest do końca jasne czy kierowca zasnął czy nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze.

Jesień to niebezpieczny czas dla wszystkich użytkowników dróg. Policyjne statystyki wskazują, że najwięcej wypadków zdarza się właśnie o tej porze roku. W tym czasie warunki na drodze robią się bardzo zmienne i niebezpieczne zarówno dla kierujących, jak i dla pieszych, którzy stają się mniej widoczni na drodze. Szybko zapadający zmrok, opady deszczu, śliska nawierzchnia, to czynniki negatywnie wpływające na bezpieczeństwo. Dlatego policjanci ruchu drogowego apelują do wszystkich, zarówno do kierowców, rowerzystów, jak i pieszych, o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Narkotyk "zombie" trafił do Ostrowa
Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
pimpek
2 lat temu

Czego się nie robi dla chorobowego 100% 😉

Wsiowieszcz
2 lat temu

Czy na polu, czy też w lesie
Pełna trwogi wieść się niesie.
Oto bowiem gdzieś w oddali
Czarny dym – chyba się pali.
Słyszą chłopi głośny klekot,
Który zagłusza ich bełkot.
Słuchaj mój drogi sąsiedzie
Będzie bum bo busiorz jedzie.

czytelnik
2 lat temu

ma gość szczęście gdyby nie to drzewo mógłby się utopić.

Limonka
2 lat temu

Skutek uboczny po przyjęciu szczypawki.

mariano
2 lat temu

Kolejny j@łop za kierownicą , dlaczego takie gamonie garną się za kierownicę , zamiast korzystać z komunikacji miejskiej ? … dla takich nie rozgarniętych nie mam litości , na drogach PL jest coraz bardziej niebezpiecznie dzięki takim jak tan gostek ….

****ć PiS i PO tych złodziejów
2 lat temu

Tak to jest kiedy prze****je się haj$ na głupoty i kupuje stare opony na szrocie

Dachdecker
2 lat temu

Tlek 😀 Masz rację Panowie w tych pojazdach to tak jak by ich szef poganiał z tyłu , na trzeciego , wyprzedzić aby wszyscy hamowali z tyłu . A później szef zdziwiony bo auto firmy w rowie 🧐 a szef spoko facet i kontroli nad jednym czy drugim nie ma bo zaufał takiemu a tu dusza 😀😀😀

M43
2 lat temu

Gdzie jest na drodze nr.11 miejscowość „Kostowo”?
Ja, znam w tym miejscu wioskę o nazwie Kostów.

kierowca
2 lat temu

Patrzcie ,i znowu nie senior ! W wypadku seniora to mądrale zaraz by wnioskowali o zabranie prawa jazdy, ciepłe kapcie i …pod kaloryfer w domu !

Tlek
2 lat temu

Blachdek
Trzeba szybciej zapie**alać

10
0
Napisz co o tym sądziszx