Pijany wjechał na rondo bankowe jak do siebie

Po niemal miesięcznej przerwie podziemna żyła wodna pod Rondem Bankowym dała o sobie znać. Przynajmniej chciałoby się wierzyć, że te wszystkie kolizje spowodowała żyła wodna, a nie brak umiejętności kierowców.

W niedzielę punktualnie o godzinie 18 doszło do kolizji mercedesa i opla. Mężczyzna kierując mercedesem wjeżdżał na rondo bankowe od strony II. Liceum Ogólnokształcącego. Nic sobie nie robił z jadących po rondzie aut. Kobieta jadąca oplem zaczęła hamować, ale nie udało się uniknąć kolizji z winy mercedesa.

Wezwana na miejsce drogówka poddała badaniu na zawartość alkoholu. Sprawca wydmuchał półtora promila. Wychodzi na to, że żyła wodna buzowała, ale w jego organiźmie.

POLECANE NEWSY

9 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Wsiowieszcz
11 miesięcy temu

Pewien idiot wstał z sedesa
I wsiadł w swego mercedesa.
A że rozum został w kiblu
Sieje postrach jak brud w Lidlu.
I tak sobie śmiało jedzie
Tępy pijok po obiedzie.
A gdy rondo przed nim będzie
Wjedzie w nie jak dzik w żołędzie.

zzzzzzzz
11 miesięcy temu

Osoba pod wpływem, która spowoduje wypadek ze skutkiem śmiertelnym lub nie oprócz kary więzienia/finansowej itp. powinna jeszcze społecznie pracować w szpitalu/domu jako pomoc przy obieganiu rannej osoby. Może wtedy dotrze do pustego łba co się zrobiło pod wpływem.

Iryk
11 miesięcy temu

Na ulicy grabowskiej jeszcze głupie światła mika na czerwone czemu nie naprawiają tego ? czas robić światła bo to jest głupie i nudne

Wsiowieszcz
11 miesięcy temu

Wsiowieszczu prosimy o wierszyk.

rrr
11 miesięcy temu

pijakow za kolkiem odrazu do wiezienia zamykac !!!

kocięba
11 miesięcy temu

The bill mógł zabic pasażera gdyby wjechał na rondo sekunde później

zwykły obywatel
11 miesięcy temu

Co się dzieje z tymi ludźmi, że pozwalają sobie wsiąść za kierownicę mając konkretny zastrzyk alkoholu we krwi. Alkohol + 3,5 tony żelastwa równa się …
Moim zdaniem za mało patroli na drogach, stanowczo za mało i brak częstych, gęstych akcji pt. badanie trzeźwości. Niestety nie zawsze kończy się tylko na kolizji a potem dramat dwóch rodzin ehh.

Darek
11 miesięcy temu

Na pewno nie był wczorajszy. Rynsztoki czyścić szpachelka za kare i doYwotni zakaz prowadzenia

Lividium
11 miesięcy temu

Likwidacja szkód z prywatnej kieszenie i prace społeczne na rzecz ofiar pijanych kierowców plus kara finansowa moze wreszcie dotrze że nieśmiertelność nie istnieje

9
0
Napisz co o tym sądziszx