Manifestowali na Rynku za pozostaniem w UE (aktualizacja)

Około 200 osób zebrało się na ostrowskim Rynku by wyrazić poparcie dla pozostania Polski w Unii Europejskiej. Stanowiło to 0,25% mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego. Była to odezwa na wezwanie Donalda Tuska. Pytanie czy ktokolwiek z rządzących zapowiedział POLexit czy była to wyłącznie polityczna interpretacja opozycji..

Spotkanie rozpoczęło się od wysłuchania hymnu Unii Europejskiej. Następnie przewodniczący spontanicznego zgromadzenia Jerzy Wójcicki zwrócił uwagę, że zgromadzenie odbywa się „w historycznym miejscu, przy ławeczce z burmistrzem II Rzeczypospolitej. Wójcicki zademonstrował czapeczkę z czasu poprzedzającego akces do Unii Europejskiej.

Po krótkiej historyjce zachęcał do skandowania haseł: TU JEGO UNIA. UNIA TO MY. MY ZOSTAJEMY.

POLECANE NEWSY

122 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anty pisowiec
11 miesięcy temu

Matoły za pieniądze vel Tuska obok matołow z pod znaku Pisu to grupa anytoplska. Nie mają ani honoru ani poczucia polskości. Donoszą w Brukseli jedni na drugich ku szkodzie Polski. W czasie okupacji oddział Kedywu robił porządek z takimi śmieciami.

obiektywna
11 miesięcy temu

Poziom piszących jest tragiczny.No cóż mamy część społeczeństwa takie jakieś kretyńskie.!!!!!

Stan
11 miesięcy temu

Jurek na Rynku jak basza „ hulaj dusza!, hulaj ! „ woła. Śmieszy , tumani , przestrasza.

Lolo pindolo
11 miesięcy temu

Z tego co tu widze jest tu wielu hejterów zatrudnionych przez PO /pytek, elektor, ***** ***/. Piszą o ciemnocie z pisu i takie tam pie***lenie idiotów ze wsi komunistycznej Rosji albo terenów NRD. Właśnie takie pisanie świadczy że patologia anty polska chce działać na ludzi i zrobić z Polski kolonie. Tylko PO obraża Polaków którzy nie głosowali na nich ! głosowanie na tych frajerów sprzedajnych z PO to tak jak by sprzedać swoją rodzinę. OPAMIĘTAJCIE SIĘ !!!! — BO JAK RUDY WRÓCI TO Z SYNEM WYPRZEDA WSZYSTKO W POLSCE, A JAK SPRZEDA LOT TO BĘDZIECIE LATAĆ SZTUKASAMI NIEMIECKIMI

proletaryusz
11 miesięcy temu

trawestując trylemat Lema można byłoby napisać:
-tumany nie czytają konstytucji
-jak czytają to nie rozumieją
-jak czytają i rozumieją to zaraz zapominają.
KONSTYTUCJA, KONSTYTUCJA…PROSTY….

Jasnowidz
11 miesięcy temu

Wytłumaczy mi ktoś co te debile z ulicy chcą? Rok temu latali z Konstytucją a teraz, że niby ustawy UE nadrzędne? Jak można być takim oszołomem?

teściowa
11 miesięcy temu

O Donku śpiewała już Helena Vondrackowa w piosence „Malowany dźbanku”.

pytek2
11 miesięcy temu

Te manifestacje są potrzebne, by Europa wiedziała więcej, że Polska to nie tylko suweren+ na menelowych socjałach, ale też normalni ludzie, którym trzeba pomóc w walce z tym reżimem.Można zamknąć tzw. trybunał, który został powołany nielegalnie i niezgodnie z konstytucją. To najprostsze i najtańsze rozwiązanie.Jak szefowa TK kucharka to służba, a jak służba to na każde zawołanie jaśnie pana z Żoliborza. Efekty widać na ulicach miast to reakcja na czwartkowe orzeczenie TK, który zadecydował o wyższości polskiego prawa nad prawem europejskim. Ta kuchta mieszka w Berlinie, gdzie wynajmuje willę na koszt polskich podatników ( faktura, ok. 40 tys, zł miesięcznie z m.in. kieszeni wszystkich tu piszących).Minusujący niech nie puszczają bąkiewiczów tylko dalej kaczafiemu pampersy zmieniają!

Damian
11 miesięcy temu

We warszawce mają Rafała Usterkę, a tylko 25tys zwieźli, żeby mniejszy plac zapełnić. Seniorkę z powstania zrobili na wnuczka z wermahtu i kabaret się kręci.

MG do Mieszko
11 miesięcy temu

No teraz to się zbłaźniłeś na maxa!!! Rocznik statystyczny… ty chyba nawet podstawówki nie skończyłeś albo wycierasz się mokrym ręcznikiem. Większych bzdetów jak w rocznikach statystycznych, szczególnie z tamtych czasów, nie znajdziesz. Potęga przemysłowa… weź chłopie piwo se walnij.

122
0
Napisz co o tym sądziszx