OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Nie działa facebook, WhatsApp oraz Instagram (aktualizacja)

Przed godziną 18 w poniedziałek przestały działać Facebook, WhatsApp i Instagram. Najwięcej osób zgłasza problemy ze stroną internetową Facebooka, znacznie mniej z aplikacją — wynika z informacji platformy detector.pl.

Na Messengerze i WhatsAppie nie docierają wiadomości. Na Instagramie nie da się dodać relacji oraz story. Problemy zaczęły miały zacząć się ok. 16.44.

Na Twitterze, dyrektor ds. komunikacji na Facebooku, Andy Stone, powiedział, że zdaje sobie sprawę, że niektórzy ludzie mają problemy z dostępem do aplikacji i produktów Facebooka.

„Pracujemy nad jak najszybszym przywróceniem normalności i przepraszamy za wszelkie niedogodności” – poinformował Stone na Twitterze.

Około północy przywrócono działanie powyższych usług. Powodem był błąd w konfiguracji urządzeń sieciowych.

POLECANE NEWSY
44 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Romur
1 miesiąc temu

To teraz katastrofa co kupione co zdobione gdzie byliśmy jak tu się pokazać przed innymi

Śmiechu warte
1 miesiąc temu

Wszędzie trąbią jaka to afera, a ja nawet się nie zorientowałem, że jakaś awaria była…
Internetowe NoLife’y to jednak ludzie upośledzeni 😆

Błażej
1 miesiąc temu

Można żyć inaczej nie mam konta w zadnych mediach społecznościowych nie oglądam telewizji słucham dużo muzyki jazzu i czytam książki chodzę na spacer z psem do pobliskiego lasu nie mam ciśnień ani presji czuje się szczęśliwy a tu jestem przypadkiem bo o tym caly dzień ludzie gadali u mnie w pracy ale zaraz znikam pozdrawiam wszystkich wykluczonych medialnie

Time has come
1 miesiąc temu

O Bosze! Facebook powrócił po 7 bardzo stresujących godzinach, gdy porad na temat szczepień udzielali tylko i wyłącznie lekarze, a nie Rafi, syn waszej koleżanki z pracy, który mieszka w samochodzie, z którego steruje swoim kontem, korzystając z oublicznego wi-fi oraz szwagier Janusz, który kryjąc się za maską anonymus albo jockera podrzucił ci link na whatsappie, który otwiera oczy i zamyka usta wszystkim zaszczepionym szczypawką.

Do Pfizerowiec (raczej zerowiec)
1 miesiąc temu

Czy rodzina już jest powiadomiona o twoim beznadziejnym przypadku? 🙊🙉🤣

Pfizerowiec
1 miesiąc temu

Aaaahahahaha! Ziomek twierdzi, że gdy facebook padł, to ludzie nie mogli robić zakupów w sklepie 😂 o kuhwa, grubo! Super przykład, jak nieszczepy widzą świat 🤡 Krzyż na drogę, pokrako życiowa. 😂 nie mogę ze śmiechu

Pfizerowiec
1 miesiąc temu

Ty już dobrze wiesz jak bardzo samodzielny jesteś. Do tego pozerstwo wychodzi. W 2021r każde konto jest „internetowe”. Jeśli go nie masz, to znaczy, że wciąż siedzisz jak bananowiec u mamusi w chacie i nie pracujesz. Wiedzę o szczepionkach posiadasz wyłącznie z socjali w necie. Przecież nie masz własnego labu w chacie i nie prowadzisz niezależnych badań samodzielnie.

Bolo
1 miesiąc temu

To się narobiło, co niektórym świat stanął. Jak tu żyć!

Do Pfizerowiec (raczej zerowiec)
1 miesiąc temu

Widzisz tępy żałosny czlowieczku, nawet do ciebie nie dotarło co napisałem o internecie i Facebooku. Za trudne dla ciebie do ogarnięcia. Zamilcz lepiej i wróć do szkoły chłopcze bo się ośmieszasz.

Pfizerowiec
1 miesiąc temu

Ohoho! Wolnymi ludźmi. Wolno myślicie. Wasze „niezależne” źródła, to łańcuszki internetowe z fejsa, filmiki innych gamoni, takich jak wy oraz whatsappowe grupy dla bezmózgów. Tcy jesteście „wolni”. Bez telefonu nie zrobisz 2 kroków.

44
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x