OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Potrącił roczne dziecko na posesji

Do dramatycznego zdarzenia doszło na terenie prywatnej posesji w Przygodziczkach. Młody mężczyzna potrącił rocznego chłopca.

21-letni mężczyzna cofał fiatem punto na posesji, ponieważ zamierzał zawieźć babcię na cmentarz. Jak się później okazało, z tyłu przebywał roczny chłopiec pod nadzorem mamy, która grabiła liście. Kiedy 21-latek ruszył usłyszał krzyk matki. Zatrzymał auto  i już po chwili wyciągnęto dziecko. Miało odrapane czoło i było pobrudzone piaskiem.

Wezwano karetkę, policję oraz kilka zastępów straży pożarnej. Po przyjeździe służb potwierdziło się, że chłopiec był przytomny i w logicznym kontakcie. W takich przypadkach konieczne jest upewnienie się, że dziecku nic poważniejszego się nie stało. Dlatego karetką z powiatu ostrzeszowskiego zawiozła malca do ostrowskiego szpitala.

POLECANE NEWSY
23 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Magda
1 miesiąc temu

Ludzie! Co was obchodzi ile lat różnicy między rodzeństwem… Małe dziecko w ułamek sekundy może zniknąć z pola widzenia. Mama nie chlała pod sklepem bo nie należy do tego kalibru ludzi, robiła porządki na podwórku! Zajmijcie się swoimi dupami. Najważniejsze że dziecku nic nie jest.

W sumie do wszystkich bo widzę ze dominują rozsądn
1 miesiąc temu

Macie rację. Po prostu służby bawią sie za nasze, całe stada sie tam ulokowały i doją nas wszystkich. Teraz pewnie wylezie jskas panna rzecznik i będzie słodko pierdziec do kamery o sprawnej akcji. Śmieszni są, ale cholernie kosztowni!

Do miejscowego
1 miesiąc temu

Masz rację. Całe stada ich jeżdżą do wszystkiego, doją naszą kase ile wlezie. Do przewróconego skutera PSP potrafi wysłać wielki wóz z 5 gamoniami, 2 chłopaków z OSP ma wartość właśnie okolo 5 z OSP. Co państwowe to jest do dupy, przerost formy nad treścią, rozdmuchane struktury, przywileje, a korzyści dla obywateli z tego niewiele. Co państwowe to do dupy a niestety coraz więcej państwowego. Teraz pewnie śledztwo podejmie milicja i będą pierdoly roztrząsać, tam mnóstwo bab siedzi będą miały poważne zajęcie. Szkoda słów.

Szymon
1 miesiąc temu

Co wy ludzie wypisujecie

Draiwer
1 miesiąc temu

Każdy wyjazd płatny, za nasze pieniądze, konar zdrzewa się urwie. Ku… Wa 5 straży,a jak będzie się palić to chyba z całej Wielkopolski się zjadą.

Ostrowiak
1 miesiąc temu

20lat różnicy między rodzenstwem? szacun

miejscowy
1 miesiąc temu

Z opisu wygląda na to że matka wydostała dziecko z pod auta to Pytam : po co straż w takim przypadku? Nawet Policja..Wystarczyła karetka-był wypadek a nie przestępstwo..i takie coś może się zdarzyć każdemu..

Bobik
1 miesiąc temu

Skutek uboczny po przyjęciu szczypawki…

Kroto
1 miesiąc temu

Oj bogatym jesteśmy państwem. Kilka zastępów SP w tym 2 z Ostrowa. Po co?

Ja
1 miesiąc temu

Boze ludzie jakie wy macir problemy Najważniejsze że dziecku nic się nie stało i wszystko z nim okej tam jest jeszcze jeden problem w tych przygodziczkach pomijając to co się dzisiaj wydarzyło pijani kierowcy jest ich tam paru i policja powinna się tym też zainteresować

23
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x