Dziecko wbiegło pod auto na Paderewskiego

W poniedziałek około godz. 15 doszło do nieprzyjemnego incydentu na drodze. Poszkodowane zostało dziecko, które trafiło do szpitala.

Kierowca opla jechał ulicą Paderewskiego w Ostrowie Wielkopolskim w stronę ulicy Wysockiej. Od strony bloków pomiędzy zieleniakiem, a restauracją nagle i zza innego auta wbiegła na jezdnię 9-letnia dziewczynka. Opel uderzył ją reflektorem z lewego narożnika, co doprowadziło do jego rozbicia.

Poszkodowane dziecko przetransportowano do szpitala.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zbiórka wielkogabarytów 27.04.2024
Subskrybuj
Powiadom o

13 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Arczi
2 lat temu

Też mnie spotkał incydent na jednym z ostrowskich skrzyżowań. 20 lat temu kiedy byłem z mamą i braciszkiem na Jordace, gdzie się bawiłem, sam przechodziłem przez pasy na skrzyżowaniu ulic Kompałły, Piłsudskiego i Waryńskiego do parku, a nagle dostawczak wjeżdżał na pasy, ale przyhamował. Wtedy tam nie był jeszcze ronda. Nie zwróciłem uwagi. A mama przyuważyła i została wkurzona. Gdybym wpadł pod samochód, to miałbym złamane kości i trafiłbym do szpitala. Wtedy miałem prawie 9 tat.

Ostrowiak
2 lat temu

Dzięki naszej tubie propagandowej i przepisom wprowadzonym i wpajanym przekonaniu,ze pieszy na przejściu jest świętą krową i posiada zawsze pierwszwństwo, można dzieciom tłumaczyć skoro wszędzie uczą czegoś innego. Było dobrze to PIS musi spier….ć. Będzie tylko gorzej. Kierowca wyklepie, pieszy ……….

RatekKierujacy😉
2 lat temu

Napiszę tak… (Nikogo absolutnie NIKOGO nie mam zamiaru winić i nikogo ABSOLUTNIE NIKOGO moim komentarzem nie chcę i nie zamiarem mym jest oceniać i obrażać) Moje i tylko moje zdanie:
– piesi— ło jejku od niedawna „święte k….” JA IDĘ I MAM WYJ….. (niech patrzy bo idę, musi mnie widzieć!!!)
– kierowcy— „co za .uj, …da, musiała się wpierd….” (…wa!!! nie widzi, że jadę? bo ją zaraz …. , beeep, bbbbbeeeeeepppppp!!!!) Nie będę pisał ale tak samo dotyczy rowerzystów, ect ect itd. Dzieci – OBOWIĄZEK OPIEKI SPOCZYWA NA OPIEKUNACH!!! (ale czasami mimo chęci, umiejętności, tłumaczenia itd. wychodzi z tego wielki c..j! BO TO DZIECI I MOŻE ZDARZYĆ SIĘ IŻ NIESTETY ALE NAJROZSĄDNIEJSZE DZIECKO WYBIEGNIE, UCIEKNIE LUB SPRÓBUJĘ UCIEC, WYBIEC BO TAK SOBIĘ WYMYŚLIŁO AKURAT W TEJ CHWILI I KONIEC!! Oczywiście wtedy powinni ZDĄŻYĆ zareagować OPIEKUNOWIE Dziecka ale…
Mimo chęci nie są wstanie zrobić albo niestety mimo chęci i sprawności fizycznej SUPERMANA ITD nie mogą zrobić NIC. Prośba do pieszych- samochód się uszkodzi jak wtargnę na jezdnię (obojętnie dla auta czy przejście czy nie) Ja stracić mogę więcej albo wręcz wszystko _ŻYCIE_
Prośba do kierujących- ja będę miał „kłopot” bo blachy w samochodzie do naprawy ale pieszy, którego UDERZĘ będzie mieć większy problem a w większości przypadków nie on tylko rodzina. Dlaczego? BO JEGO JUŻ WŚRÓD NAS MOŻE NIE BYĆ!!!
Przepraszam za składnię, jakość, długość itd.
Dobrej nocy.
P.s
Oświetlenie miasta naszego Ostrów Wielkopolski- szkoda pisać!!! Ciemno jak w …
Nie wspominając przejść dla pieszych!

Ostatnio edytowany 2 lat temu by RatekKierujacy😉
13
0
Napisz co o tym sądziszx