1,5 roczne dziecko poparzyło się wrzątkiem

Do Wielkopolskiego Centrum Oparzeń w Ostrowie Wielkopolskim przetransportowano 1,5-roczne dziecko. Maluch poparzył się wrzątkiem, oblewając sobie nogi. W wyniku czego doznał oparzeń ciała wynoszących około 20%.

Do zdarzenia doszło w Kluczborku (woj. opolskie). Stamtąd załoga śmigłowca LPR zabrała dziecko, a następnie przetransportowano je do ostrowskiego szpitala. Dziecko wylało na siebie kubek z wrzątkiem. Do zdarzenia doszło około godziny 19, a do Ostrowa dziecko trafiło o godzinie 21.30.

POLECANE NEWSY
9 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bbb
9 miesięcy temu

Tak to jeszcze dziecko, ale juz takie, ze mozesz byc o krok od niego, a wydarzyc może sie wszystko. Trzeba uwazac, ale dzieci sa tak pomyslowe, ze naprawde wszystko sie może wydarzyc. I nie jest to wina rodzica. Bo celowo tego nie zrobil. To chwila nieuwagi i ciekawość dziecka.

:(
9 miesięcy temu

Rodziców do paki, a biedne dzieciątko do domu dziecka, będzie tam bezpieczniejszy mały aniołek.

.....
9 miesięcy temu

Do osób Omins oraz Edek tak mam dzieci i zawsze patrzę i mam głowę w koło trzeba umieć przewidzieć różne sytuacje ale widzę że te os nie mają w nie wiedzą co to znaczy mieć dzieci i pilnować aby się nic nie stało .Zresztom bez głupoty zapewne rodzica ten wypadek się nie wydarzyl najwyraźniej rodzic nie skojarzył że dziecko może złapać czy sięgnąć gorące trzeba wszystko zawsze jak najdalej odkładać . A tak na marginesie nie życzę sobie głupich komentarzy od tych czy innych os. Skoro nie masz dzieci to się nie wypowiadajcie

Omins
9 miesięcy temu

WSK polska jezyk trudna język… chyba oczy dookoła glowy… a Pan/ Pani dzieci ma? Czy raczej z tych krytykujących teoretyków?

Edek
9 miesięcy temu

Do Wsk

Ty za pewne jesteś doskonały/doskonała

Mama
9 miesięcy temu

😔Biedactwo.
Wracaj szybko do zdrowia 🤗

Mama
9 miesięcy temu

😔 Biedny maluszek.
Wracaj szybko do zdrówka 🤗

katolik
9 miesięcy temu

NO I ZNOWU LPR się przydało jak zawsze a nasz Pan minister mówił że za dużo latają i z tego powodu mają nadgodziny niestety mało płatne.

WSK
9 miesięcy temu

Ciekawe gdzie byli rodzice opiekunowie że doprowadzili do wypadku? No chyba że są tak nie odpowiedzialni i nie potrafią niczego przewidzieć że 1,5roczne to jeszcze jest dziecko i trzeba mieć głowa w koło!!!

9
0
Napisz co o tym sądziszx