Kolejny pożar w budynku po ZNTK

O 16 zauważono dym wydobywający się z budynku należącego kiedyś do ZNTK. Na miejsce wysłano 2 wozy gaśnicze z Państwowej Straży Pożarnej, pojazd z drabiną oraz jednostkę OSP z Ostrowa.

Strażacy weszli od tyłu na pierwszą kondygnację budynku. Ogień obejmował drewnianą futrynę i ściankę działową. Strażacy ugasili i rozebrali miejsce, w którym mogly być zarzewia ognia.

Opiekę nad pustostanem sprawuje syndyk, który powinien zabezpieczyć mienie przed dewastacją. Po wcześniejszym pożarze dach nadal jest odkryty.

CZYTAJ  Jeden samochód na pół, z drugiego wypadł silnik (ZDJĘCIA)

9 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
bodzio
1 rok temu

Lata 80, chodziłem tam na stołówkę

Mieszkaniec
1 rok temu

Powinni to zburzyć co to za zabytek tam w środku żadnych jakiś że to zabytek ruina

Żytek
1 rok temu

Do Kamila…
Poważne inwestycje to nie wyjście kilku prywaciaży z szopek.
Poważne inwestycje wpływają na globalną sytuację pracownika na lokalnym rynku pracy. A także na wiele, wiele innych rzeczy o których nie chce mi się tłumaczyć.
Możesz doczytać w poważnych źródłach.
Pozdr.

Agentka
1 rok temu

Piękny mamy wjazd od Wroclawksiej do Ostrowa. Jak nie patola, to sypiący się most i oto te zgliszcza 😂😂😂

Xyz
1 rok temu

Obciążyć syndyka kosztami .

ZNTK Ostrów
1 rok temu

Wojny budynek przetrwał, komunę przetrwał syndyka nie przetrwał, chyba komuś jest na rękę żeby ten zabytek popadał w ruinę … syndyk powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności za taką dewastację.

Kamil
1 rok temu

Do Żytek – Jaki brak inwestycji? Wszystkie tereny po ZNTK, które były we władaniu miasta zostały sprzedane pod budowy nowych firm (Teamtechnik, Microma, JMP Medical, Sanibell B.V.)… najlepiej jest narzekać i powielać hasła nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.Ponadto, mamy rekordowo niskie bezrobocie i bardziej brakuje rąk do pracy niż nowy miejsc pracy. Największym problemem nie są nowe miejsca pracy, ale wysokość wynagrodzenia, która nie zależy od włodarzy miasta, a od bardzo wielu czynników.

O S W
1 rok temu

Taki wręcz już zabytek po takiej potędze jaką było kiedyś ZNTK doprowadzić do takiego stanu to powinien ktoś za to odpowiedzieć karnie, oczywiście wraz z syndykiem co tylko kasę bierze, a nic nie robi, żal i rozpacz …

Żytek
1 rok temu

Smutny obraz gospodarczej rzeczywistości miasta.
Brak inwestycji, perspektyw, nowych miejsc pracy, przyszłości dla młodych.
Ostrów to miasto zombi.

9
0
Napisz co o tym sądziszx