Szaleńczy rajd 16-latka

Fatalnie zakończył się rajd 16-latka, który zabrał bratu samochód i zabrał na przejażdżkę swojego kolegę. Nie dość, że rozbił auto, to uszkodził jeszcze dwa inne pojazdy i betonowe ogrodzenie posesji. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie został ranny.

Do kolizji doszło w miejscowości Łuszczanów w powiecie jarocińskim. Z relacji zgłaszającego wynikało, że kierujący audi nie zapanował nad pojazdem, w wyniku czego wjechał w płot posesji.

Pomimo uszkodzenia pojazdu kierowcy udało się wyjechać z posesji i wrócić na drogę. Tam, jadąc dalej, nie potrafił ominąć zaparkowanych na poboczu samochodów. Po uderzeniu w nie audi zjechało na przeciwległy pas i zatrzymało się na poboczu – relacjonuje portalowi faktykaliskie.pl st. asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy jarocińskiej policji. – Jadący na miejsce policjanci byli przekonani, że sprawca zdarzenia będzie pod wpływem alkoholu. Na miejscu okazało się, że powodem takiego stylu jazdy nie były promile, a młody wiek kierującego.

Okazał się nim 16-letni mieszkaniec gminy Żerków, który wykorzystał nieobecność brata i bez jego wiedzy zabrał użytkowany przez niego samochód, by wraz z kolegą – również 16-latkiem – wybrać się na przejażdżkę. Finał to zniszczone cztery przęsła betonowego ogrodzenia, dwa samochody marki VW oraz samochód należący do brata.

POLECANE NEWSY
12 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Raz sierpem raz młotem
4 miesięcy temu

Lewacka hodowla dzieci, bez wartości, przy pomocy smartfona i jak mawia lewacki pajac w okularach i czerwonych POrach… RÓBTA CO CHCETA. W czasie strajku wściekłych macic mieliśmy pokaz chamstwa, wulgarnośći nieletnich potworków .

Kaz
4 miesięcy temu

Ja też miałem prawo jazdy w wieku 16lat i do dzisiaj jeżdżę, tylko z głową

Lui po włosku o
4 miesięcy temu

Zajebal bym jak gada na Nilu

Lui po włosku on
4 miesięcy temu

Brat tego cymbala się nie wypłaci jedyne sposób wp**rdol i skręcenie jaj gowniarzowi

O S W
4 miesięcy temu

W wieku 16 lat to człowiek już normlanie jeździł na pewno nie pajacował tylko powoli w miarę bezpiecznie żeby tylko przypału nie narobić, wiadomo nie ma się czym chwalić, ale to trochę inne czasy były, ale z tego młodego to chyba nic mądrego nie wyrośnie, na pewno kierowca bombowca i znając życie będzie się jeszcze wielce chwalił przed gówniarzami jaki to z niego wielki drajwer co pół wsi rozwalił.

Janóż
4 miesięcy temu

Cóż………………………

A. Kwaśniak
4 miesięcy temu

Te płoty teraz takie słabe robią z gipsu , nie to co kiedyś z betonu. Wiadomo , oszczędność na wszystkim.

Sebastian
4 miesięcy temu

I takie małe uszkodzenia są na audi tak? Cały płot rozje….. a przy aucie tylko uszkodzony zderzak. Jasne. To ten płot był gumowy czy audi z tytanu?

Agentka
4 miesięcy temu

Młody wariat!

Janosik
4 miesięcy temu

Pancerne to audi.

12
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x