Szaleńczy rajd 16-latka

Fatalnie zakończył się rajd 16-latka, który zabrał bratu samochód i zabrał na przejażdżkę swojego kolegę. Nie dość, że rozbił auto, to uszkodził jeszcze dwa inne pojazdy i betonowe ogrodzenie posesji. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie został ranny.

Do kolizji doszło w miejscowości Łuszczanów w powiecie jarocińskim. Z relacji zgłaszającego wynikało, że kierujący audi nie zapanował nad pojazdem, w wyniku czego wjechał w płot posesji.

Pomimo uszkodzenia pojazdu kierowcy udało się wyjechać z posesji i wrócić na drogę. Tam, jadąc dalej, nie potrafił ominąć zaparkowanych na poboczu samochodów. Po uderzeniu w nie audi zjechało na przeciwległy pas i zatrzymało się na poboczu – relacjonuje portalowi faktykaliskie.pl st. asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy jarocińskiej policji. – Jadący na miejsce policjanci byli przekonani, że sprawca zdarzenia będzie pod wpływem alkoholu. Na miejscu okazało się, że powodem takiego stylu jazdy nie były promile, a młody wiek kierującego.

Okazał się nim 16-letni mieszkaniec gminy Żerków, który wykorzystał nieobecność brata i bez jego wiedzy zabrał użytkowany przez niego samochód, by wraz z kolegą – również 16-latkiem – wybrać się na przejażdżkę. Finał to zniszczone cztery przęsła betonowego ogrodzenia, dwa samochody marki VW oraz samochód należący do brata.

CZYTAJ  Jechał "nową" trasa do znanej firmy i rozbił się

12 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Raz sierpem raz młotem
1 rok temu

Lewacka hodowla dzieci, bez wartości, przy pomocy smartfona i jak mawia lewacki pajac w okularach i czerwonych POrach… RÓBTA CO CHCETA. W czasie strajku wściekłych macic mieliśmy pokaz chamstwa, wulgarnośći nieletnich potworków .

Kaz
1 rok temu

Ja też miałem prawo jazdy w wieku 16lat i do dzisiaj jeżdżę, tylko z głową

Lui po włosku o
1 rok temu

Zajebal bym jak gada na Nilu

Lui po włosku on
1 rok temu

Brat tego cymbala się nie wypłaci jedyne sposób wp**rdol i skręcenie jaj gowniarzowi

O S W
1 rok temu

W wieku 16 lat to człowiek już normlanie jeździł na pewno nie pajacował tylko powoli w miarę bezpiecznie żeby tylko przypału nie narobić, wiadomo nie ma się czym chwalić, ale to trochę inne czasy były, ale z tego młodego to chyba nic mądrego nie wyrośnie, na pewno kierowca bombowca i znając życie będzie się jeszcze wielce chwalił przed gówniarzami jaki to z niego wielki drajwer co pół wsi rozwalił.

Janóż
1 rok temu

Cóż………………………

A. Kwaśniak
1 rok temu

Te płoty teraz takie słabe robią z gipsu , nie to co kiedyś z betonu. Wiadomo , oszczędność na wszystkim.

Sebastian
1 rok temu

I takie małe uszkodzenia są na audi tak? Cały płot rozje….. a przy aucie tylko uszkodzony zderzak. Jasne. To ten płot był gumowy czy audi z tytanu?

Agentka
1 rok temu

Młody wariat!

Janosik
1 rok temu

Pancerne to audi.

12
0
Napisz co o tym sądziszx