Czy ostrowski szpital jest gotowy na 4. falę?

Ogólnopolskie media od pewnego czasu zapowiadają 4. falę koronawirusa. Ostrowski szpital, który ściągał pacjentów z regionu na czas leczenia objawów COVID-19 przedstawia stan przygotowań.

Obecnie szpital w Ostrowie Wlkp. ma na oddziale covidowym dwóch pacjentów spośród 60 przygotowanych łóżek. Jeszcze pół roku temu było ich ponad 220 sztuk.

Przez oddziały covidowe przy ulicy Limanowskiego przewinęły się 2 tysiące osób, u których stwierdzono pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 i najczęściej inne schorzenie. 10% pacjentów wymagało podłączenia pod respirator.

CZYTAJ  Kierowca BMW wyrwał się na Rondzie Bankowym i wyeliminował drugie auto

23 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jolanta
1 rok temu

Co sie czepiacie niezaszczepionych. Czego się boicie? Przecież restrykcje będą tylko dla nas, dla niezaszczepionych.
Dostaliście szczepionki wiec jesteście bezpieczni. Macie wszedzie dostęp i wolnosc.
Nie martwcie się o nas . My dbamy o siebie

Kasia
1 rok temu

W 1918 roku w Europie zmarło około 50 mln ludzi!! na grype hiszpanke i obyście przesmiewcy szczepionek nie płakali jak będzie za pózno.

Mondry
1 rok temu

Myślę że,przez te dwie osoby na oddziale covidowym należy wprowadzić natychmiast stan wojenny w Ostrowie!Bo zaraz się zacznie armagedon(w tv mówili)To winna niezaszczepione,przez nich tych foliarzy mamy 4 fale! Minister zdrowia i premier robią co mogą aby nas ratować!Docencie ich starania plaskoziemcy.. telewizji w domu nie macie?

Pracownik
1 rok temu

Przykro się patrzy na to jak na oddziałach sale chorych są przepełnione, pacjenci są na korytarzach, a cały odział covid jest pusty

La
1 rok temu

Po co nam szpitale jak są w Berlinie.

Patryk
1 rok temu

To jest szpital czy prywatne pomieszczenia do rozmów, pluje na ten szpital i cała obsługę. Karma wróci szybciej niż myślicie.

Kdhd
1 rok temu

Polskę podzielili teraz na 2 strefy jedna ktora musi uwierzyć w moc szczepiaki i sie zaszczepić i druga ktora musi zostać przekonana ze szczepionka nic nie daje i musza przyjac 3 dawkę . Bo 4 fale pandemii 80% społeczeństwa ma w poważaniu

Kasia
1 rok temu

Jak sie ciesze ze covid delta atakuje młodych niez\aszczepionych bo dyrnie wymrą i zostaną normalni.

do mariaN Z dębnicy
1 rok temu

masz rację to wina nie zaszczepionych
szczepienia powinny być obowiązkowe i przymusowe
a tych co się nie szczepią powinno się zamknąć w obozach lub rozstrzelać
to samo tyczy się 8 milionów dzieciaków aby jak najszybciej można było je szczepić

Do Marian z Dębnicy
1 rok temu

A co Marianie z Dębnicy nie masz dostępu do mediów?Większość na swiecie to media finansjery zydowskiej.Dlatego taki halas podniesli w ameryce i izraelu jak chca.ich klamliwe tvn y zlikwidowac.Modl się zeby nie przejęli wladzy Ci ktorzy zostali delegowani do odbioru Polsce pieniążków dla.zydow bo wtedy bedziesz płakał. SZKODA że nie posiadasz wiedzy kto delegowal Trzaskowskiego jako kandydata na prezydenta Polski.Szkkda że nie rozumiesz jaką role odgrywa Tusk Sikorski.Nie możesz mieć takiej wiedzy bo tvn Nie.sprzeda swoich.Poszukaj w.czyich rękach są główne agencje prasowe Świata, glowne.stacje tv i radiowe. I obudź się.

23
0
Napisz co o tym sądziszx