Rząd wdraża 3. dawkę szczepionki

Minister Adam Niedzielski w rządzie PiS poinformował w wywiadzie udzielonym na antenie telewizji Polsat, że rząd myśli o 3. dawce szczepionki. Wzorem ma być Izrael, gdzie obecnie wszystkim podaje się preparat medyczny po raz trzeci.

Co ciekawe, pomimo wysokiego wyszczepienia obywateli Izraela, wskaźnik zakażeń przekroczył liczby znane z poprzednich fal. Pozytywne jedynie jest to, że wskaźnik umieralności spadł o połowę.

„Ostatnia prosta” tak brzmi obecne hasło kampanii rządu, mające zachęcać do przyjęcia szczepionki. Przykład Izraela i wypowiedź ministra Niedzielskiego wskazuje, że szczepionki pozostaną z nami na znacznie dłużej. Tym samym mem krążący w internecie nabiera nowego znaczenia.

Wczoraj ogłoszono, że zanim Europejska Agencja Leków zatwierdzi 3. dawkę dla wszystkich, już teraz mogą ją przyjąć osoby o zaburzonej odporności. Jak podkreślają przedstawiciele rządu tym razem ma być dokładnie i indywidualnie badany stan zdrowia pacjenta.

CZYTAJ  Najlepszy oddział dla kobiet

46 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ojciec
1 rok temu

Niech tylko ktoś spróbuję zaszczepić moje dzieci siłą. Siekierą pójdzie w ruch.

Do Czas na selekcję naturalną
1 rok temu

A na jaką „grupę” chcesz się zaszczepić? Jakiś nowy wirus? Selekcję to sam sobie robisz.

Proszę oto dowód na to co się dzieje
1 rok temu
Zostawcie Alicję!
1 rok temu

Alicjo, łańcuszki jehowych piętro wyżej.

Alicja
1 rok temu

KE zaplanowała to w 2018 roku:

https://www.youtube.com/watch?v=KEsEBH7Kz8w

rom
1 rok temu
Zostawcie Alicję!
1 rok temu

Alicja nie umie w matematykę, a wiedzę o świecie czerpie od polskich youtuberów i z fejsa.

Anty pisowiec
1 rok temu

Kłamstwo powtórzone 100 razy zostanie uznane za prawdę. Takimi kryteriami posługuje się przestępcza grupa trzymająca władze czyli PiS. Przykład Izrael najbardziej zaszczepione społeczeństwo. I co ci zaszczepieni nadal chorują. Szwecja zupełna odwrotna strona. Najmniej chorujących i zero zamykania gospodarki. PiS to niechlubne smietnisko historii. Odpowiedzą za to to pewne.

Alicja
1 rok temu

Już lecę się zaszczepić 3 dawką !!! A potem 4-5-6 i tak do końca świata !!! Czy to nie dziwne, że w krajach o najwyższym wskaźniku zaszczepień jest najwięcej nowych zakażeń i zgonów? Np. w Izraelu kraju o 80 % zaszczepieniu i populacji 9 milionów ludzi (4 x mniej niż Polska) przypadków zakażeń jest po 8000 dziennie (przy takiej populacji wskaźnikowo Polska miałaby 36.000 i lockdowny !). Zajrzyjcie na kanał tosiesamokonetuje na youtubie i posłuchajcie co się dzieje naprawdę, a nie słuchajcie mainstreamu ! W krajach o najwyższym wskaźniku zaszczepienia jest do 10 x więcej przypadków zakażeń i do 6 x więcej zgonów !!! Mówi wam to coś ???

Czas na selekcję naturalną
1 rok temu

Od teraz szczepionki dla tych, którzy się jeszcze nie zaszczepili, powinny być bardzo bardzo drogie, albo zakazane. A ci, którzy się zaszczepili, powinni cieszyć się darmowymi szczepieniami, jeśli zajdzie potrzeba. Wliczając darmowe szczepionki na żółtaczkę, polio, grupę, zapalenie płuc, covid i inne.

46
0
Napisz co o tym sądziszx