Remontują najstarsze przedszkole

Termomodernizacja przedszkola nr 1 przy ulicy Profesora Kaliny ruszyła. Ściany budynku zostaną docieplone, a budynek zyska nową, estetyczną elewację. Wykonane zostanie odwodnienie dachu i zadaszenia nad wejściami do przedszkola. Renowację przejdą schody i podesty, które zyskają nowe balustrady.

Koszt inwestycji to niespełna 400 tys. złotych. Jednak jest to zadanie realizowane w ramach inicjatywy lokalnej, dlatego też część prac – przygotowanie otoczenia budynku pod inwestycję oraz uporządkowanie terenu po inwestycji – wykonuje w ramach prac społecznych sam inicjator.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zwierzęta już nie żyły. Zostały zagłodzone?
Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Chodził po Galerii
2 lat temu

Znam tego w niebieskiej koszulce, to Gruzin jest.

Blachara
2 lat temu

Byle by było gdzie postać i pogadać

denso
2 lat temu

Co za młot wyraził zgodę na taki remont w okresie kiedy dzieci wróciły do przedszkola??? Teraz maluchy nie wyjdą na świeze powietrze przynajmniej do połowy listopada…

Lara
2 lat temu

Takie rozgrzebane na 1 września?

AndrzejMazuur
2 lat temu

Ale co to za izolacja ?? Juz po zdjęciu widzę że zła technologia, Ja wiem bo się znam jako kierownik budowy wielu rzeczy.

ostrowiak
2 lat temu

super, fajna sprawa
przy okazji, może ktoś się zajmie tym bałaganem który panuje na kolejnej inwestycji na tej ulicy.
„apartamenty kaliny” bo o nich mowa…
Błoto wywożone na asfalt (nikt nie sprząta ), ramię dźwigu pozostawione nad głowami mieszkańców i przechodniów (a nie nad placem budowy). Jest tam jakiś nadzór budowlany ? Jak się popatrzy to chyba nikt tam towarzystwa nie pilnuje.

6
0
Napisz co o tym sądziszx