Górzno: ciężarówka w rowie (zdjęcia)

W Górznie na drodze krajowej nr 11 doszło do poważnej kolizji. Ciężarowe renault wyjechało z drogi i przewróciło się na bok w przydrożnym rowie. Na lekkie dolegliwości uskarżał się około 35-letni kierowca.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Dotacje na wymianę ogrzewania
Subskrybuj
Powiadom o

12 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
anty M
2 lat temu

ten cały „Mateuszek” to widać po jego dennych wpisach niezły pajacyk , gość ma ewidentnie jakieś kompleksy na swoim punkcie i próbuje je leczyć kupnem kamerki za 100 zł , kupił kamerkę i myśli , że świeci haah , najlepsze w tym wszystkim jest to że na każdego cwaniaka znajdzie się jeszcze większy cwaniak i może być zdziwko , z reguły ci co tak najwięcej skaczą na innych sami są nie wiele lepsi , ale to tak już jest jak źdźbło w oku bliźniego się zauważa a belki w swoim już nie .
jedź mistrzu swoje i tyle , a jak cie ciężarowe nawet wyprzedzają to nie miej kompleksów żadnych ewentualnie kup mocniejsze auto żebyś miał czym przydusić jak już wyjedziesz i wymusisz komuś pierwszeństwo przejazdu . żal jedynie że takie elementy również poruszają się po drogach wśród innych normlanych ludzi . no nie mogę normlanie z typka kupił kamerkę w biedronce i myśli że świeci wielki pan szeryf się znalazł łon teraz jest wielki pan i władca szos innych będzie pouczał jak mają jeździć będzie zgłaszał jeszcze konfident jeden , a sam pewnie swoje ma grubo za uszami haha

Mieszkanka Górzna
2 lat temu

SOTYS ogarniesz ten chodnik? Czy to będzie nastympna porażka Twoja jak sala wiejska???? Żeś salę wybudował na cudzym terenie, market żeś chciał budować koło kościoła… chodnik idzie jak krew z nosa, a na facebooku same sukcesy i ten pierdoła z Górzynka ( Nieuk co same błędy ortograficzne robi) Ci co 5 min polubia posty i zdjęcia. Obudż się, albo odpuśc chłopie.

12
0
Napisz co o tym sądziszx