OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Policjantka wygrała samochód

Komenda Głównyla Policji przekazała nowy radiowóz ostrowskiej komendzie w ramach ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł”. Wygrała go ostrowska policjantka sierż. sztab. Joanna Michalak, która okazała się wzorową postawą i zaangażowaniem w pomoc osobie dotkniętej przemocą.

Główny komendant policji jest przekonany, że taka postawa policjantów przekłada się na zaufanie do Policji oraz wzrost poczucia bezpieczeństwa obywateli.

Radiowóz to Kia Ceed. Będzie służył dzielnicowym ostrowskiej komendy.

POLECANE NEWSY
21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
sierż. sokowron
4 miesięcy temu

Jak rosyjskie wojsko pod Stalingradem sami muszą zdobywać akcesoria do pracy. Asia wygrej jeszcze kilka ryz papieru do drukarki i ze dwa długopisy i papier życia from toilet bo ni ma.

Zainteresowany
4 miesięcy temu

Ja proponuję dla Ostrowskiej drogówki dać jakieś nowe samochody w nagrodę że jako chyba jedno z nielicznych powiatów w Wielkopolsce nie miało w okresie wakacyjnym żadnego śmiertelnego wypadku. Widać ich na drogach a jeżdżą chyba najgorszymi samochodami w województwie.

Wsiowieszcz
4 miesięcy temu

Piękna i dzielna Pani Joasia
pogoniła agresywnego chłoptasia
w nagrodę dostała fajną furę
którą policja pogoni gburę

Dom
4 miesięcy temu

Pies to pies

AudiRS6
4 miesięcy temu

Będzie w czym spać za kasę podatników zima tuż tuż.

Esm
4 miesięcy temu

Niesmak mój i brak zaufania do tej instytucji jest ogromny. Wiadomo nie wkładamy wszystkich do jednego worka. Ale po tej całej pandemii i innych akcjach w świadomości społecznej zostaną jako oprawcy smutne to ale prawdziwe. A ostatni news że szukali Jelenia żeby obwinić go o uszkodzenie radiowozu rozwalił mnie na łopatki… Nie wiem czy da się zagoić te rany. Ten news traktuje jako nieskuteczna próbę ocieplenia wizerunku. Niestety…

oo
4 miesięcy temu

Ładna mi „nagroda”!!! To po prostu narzędzie pracy,które pracodawca powinien dostarczyć do prawidłowego wykonywania swoich obowiązków!!!!!!!!!!

bc
4 miesięcy temu

Ciekawe czy będzie nim jeździć, czy komendant zarządzi, ze bardziej jest potrzebny starszym stażem kolegom.

Mieszkaniec
4 miesięcy temu

Bardzo dobra inicjatywa i gratulacje dla pani sierżant sztab. Przypomnę, że strajkujące kobiety krzyczały je*ać PiS i jeb*ać psy. Hejtowali tych samych funkcjonariuszy, którzy tam stali i pilnowali nawet ich durnego bezpieczeństwa. Osobiście uważam Ostrów za spokojne i w miarę bezpieczne miasto. Dzięki mundurowym. Widać ich. Pracują. Nie to co straż miejska.

Zainteresowany
4 miesięcy temu

Ładne auto ale połowa komend w poslce dostała w tym samym czasie auta dla drogówki APRD za prawie pół miliona złotych.więc nie ma się czym chwalić

21
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x