OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Nowy dyrektor w II LO

II Liceum Ogólnokształcące otrzymuje kolejną szansę na odzyskanie blasku. Wszystko za sprawą nowej nominacji na stanowisku dyrektora. Tym razem stery Reymonta trafią w ręce Marka Śmiłowicza, z wykształcenia wuefisty.

Na kilka dni przed nowym rokiem szkolnym akty powołania na nowe kadencje odebrali dyrektorzy szkół. Nową twarzą w tym gronie jest Marek Śmiłowicz, który został dyrektorem II Liceum Ogólnokształcącego. Marek Śmiłowicz znany był z sukcesów sportowych odnoszonych z młodzieżą. Teraz przed nim nico inne wyzwanie. Nowe kadencje rozpoczęli także: Magdalena Wojtasz – dyr. Zespołu Szkół Technicznych, Małgorzata Jędroch – dyr. IV Liceum Ogólnokształcącego, Beata Matuszczak – dyr. Zespołu Szkół Ekonomicznych, Robert Matuszewski – dyr. Zespołu Szkół Muzycznych. Ponadto ośmioro nauczycieli otrzymało awans na stopień nauczyciela mianowanego.

POLECANE NEWSY
14 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
znający temat
3 miesięcy temu

kolega mianował kolegę…

eduka
3 miesięcy temu

W dobrym zwyczaju Starosty Ostrowskiego było zawsze z kwiatami: podziękowanie za wybitne osiągnięcia na na tym edukacyjnym stanowisku poprzedniemu dyrektorowi a i następnie Starosta przedstawia dumę i nadzieje edukacji w tym LO w osobie nowego dyrektora. A tutaj jakoś tego zwyczaju, kultury samorządowej nie było widać. Jak wynika z komentarzy, jak w tym LO ma się ta dziwna sytuacja ustabilizować?. A wybitne jak zawsze osiągnięcia były wsiec?

Absolwent
3 miesięcy temu

Panie Marku zrobić porządek i wpuścić świeże powietrze oraz zdrową , przyjazną atmosferę do Szkoły. Powodzenia

do gęsiny
3 miesięcy temu

Obecny dyrektor( do wtorku włącznie) zostaje tak jak poprzedni w II LO jako nauczyciel. Będzie to znowu wyjątkowa szkoła, w której nowemu dyrektorowi na ręce będzie patrzeć dwóch byłych dyrektorów. Ciekawe kto zostanie zastępcą.

Do Rodzic
3 miesięcy temu

Więcej empatii będziesz miał gwarantowane. Zwłaszcza w kierunku dziewcząt 🤣

Mieszko
3 miesięcy temu

Przynajmniej ktoś znający tę szkołę od lat, a nie tak jak poprzednik „szpieg z krainy deszczowców”, człowiek znikąd i bez wyrazu, jednym słowem zmarnowana kadencja. Powodzenia, Panie Marku!

BlackDead
3 miesięcy temu

Teraz ten dzban bedzie mial eldorado z malolatami

Do absolwenta
3 miesięcy temu

Myślę że tak. Marek jest niestarym przystojnym facetem, wysportowanym, umięśnionym, grzecznym, miłym, a uczennice młode, ładne i chętne na nową bliższą znajomość, wobec czego nie widzę problemu, bo przecież w tym wieku hormony buzują. Przynajmniej wiadomo, że Marek nie jest LGBT – jest hetero. Postępowanie zgodne z wytycznymi hierarchów kościelnych – „facet i dziewczyna to polska rodzina” a nie żadna „tęczowa zaraza” (Jędraszewski).

Janek Do Rodzic
3 miesięcy temu

Rok 2005 gimnazjum w Korytach (gm Raszków) uczniowie nie chcieli chodzić do szkoły, bo pożal się boże dyrektorek od siedmiu boleści wyśmiewał się z nich i obrażał od czego tylko szło, nauczycieli także. Któregoś pięknego dnia rodzice się zmówili jak wparowali do szkoły to tamten nie wiedział gdzie ma uciekać. Najpierw schował się w sekretariacie a jak drzwi z zawiasów zaczęły wylatywać to otworzył okno wyskoczył i uciekł. Już więcej się tam nie pokazał, a w szkole do dzisiaj spokój i radość.

Radek
3 miesięcy temu

Do Rodzic: Teraz to cackanie z tą psychiką młodego człowieka i całe to bezstresowe wychowanie generuje bandę degeneratów z depresjami, którzy nie panują nad emocjami. Kiedyś w klasie był jeden cichy chłopak, teraz takie ufoludy tworzą grupy. Rozmiękczanie społeczeństwa produkuje bandę ckliwych ekoterrorystów, którzy ze złem tego świata walczą kredą na ulicy. Naród potrzebuje męskich mężczyzn i kobiecych kobiet, a nie ulepów, którzy cholera wie za co się identyfikują bo to modne.

14
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x