Zjechała autem przed dworcem PKP (zdjęcia)

Udostępnij
Tweet

Ford mondeo kierowany przez uroczą panią zjechał z parkingu znajdującego się przed ostrowskim dworcem PKP. Kobieta zrelacjonowała, że wewnątrz auta rozproszył ją syn i dlatego wyjechała poza parking.

Z pomocą przybył mężczyzna, który za pomocą pasów połączył haki, zarówno w swoim busie jak i fordzie. Już po kilku sekundach ford powrócił na parking, a samochód nie odniósł uszkodzeń.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

24 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
bc
2 lat temu

I dlatego uważam, że rodzice wsiadając do samochodu powinni pamiętać, że NIE WOLNO odwracać się do dzieci, jeżeli prowadzimy auto, bo nic, absolutnie nic gorszego się dziecku nie stanie, niż wypadek spowodowany tym odwróceniem. Zapłakane dziecko od zasmarkanego nosa nie umrze, a od uderzenia w inny samochód lub drzewo już może.

Tom
2 lat temu

Wychodzi na to, że jest za niski krawężnik.

Ehhh
2 lat temu

Brawo nakręcajcie fale hejtu na babkę, wiecie dobrze jacy są wasi czytelnicy..

Ford gówno wort
2 lat temu

Co za pustak bachor ją rozproszył , takiemu przychlastowi z miejsca prawko zabrać. W końcu blondi A one takie tępe są słodkie idiotki co nawet żarła Ci porządnego w domu nie zrobi ino jakieś gotowce odgrzewa i całe życie na łatwiznę idzie.

ZK
2 lat temu

Z lewej miała wolne, to po prostu chciała wyjechać z parkingu.

!!!
2 lat temu

co za bzdura, przecież to tylko jednym kołem.

Kierowca busa
2 lat temu

Wielkie mi rzeczy nie piszcie o takich bzdurach bo zaraz wyleje się rzeka hejtu na ta kobiete w komentarzach pod tym artykułem

M43
2 lat temu

Blondynka i wszystko jasne. 🙂

karol3414
2 lat temu

No, myślę że Pani powinna darować sobie prowadzenie samochodu, zbyt łatwo się rozprasza, a następnym razem może być znacznie gorzej.

VIP kongxiu
2 lat temu

Fajna lalka

24
0
Napisz co o tym sądziszx