OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Ktoś podpalił budynek wielorodzinny?

Około godziny 21.45 zauważono pożar w socjalnym budynku wielorodzinnym przy ulicy Partyzanckiej 37 w Ostrowie Wielkopolskim. Na miejscu okazało się, że płonie mieszkanie na pierwszym piętrze, a także wózek znajdujący się pod drewnianymi schodami, znajdujący się na wejściu do klatki schodowej.

Strażacy otrzymali informacje, że wewnątrz mieszkania może ktoś przebywać. Bardzo szybka akcja gaśnicza zapobiegła przedostaniu się płomieni na sąsiednie mieszkania. Część osób ewakuowała się sama. Strażacy wydostali z sąsiedniego pomieszczenia mężczyznę, który w chwili pożaru spał.

Na szczęście mężczyzna był przytomny i tylko został narażony na działanie dymu. Po chwili został przekazany załodze karetki pogotowia. Medycy zabrali go do szpitala.

Na uwagę zasługuje relacja sąsiadów, którzy opowiedzieli o nieznanych im mężczyznach. Około dwóch tygodni temu szukali kogoś kto miał przychodzić mieszkania, które dziś zapłonęło. Podejrzani mieli z nim konflikt. Odgrażali się wówczas, że podpalą budynek.

POLECANE NEWSY
9 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ania
3 miesięcy temu

Biedę jeszcze można zrozumieć ale tam jest po prostu syf. Tak trudno posprzątać?

do wszystkich krytyków poniżej
3 miesięcy temu

Ten budynek w latach 2005 – 2006 został przez MZGM przebudowany i wyremontowany. powstało kilka nowych mieszkań z sanitariatami. Warunki dla mieszkańców stworzono bardzo dobre. I niech nikt nie pieprzy, że miasto nic nie robi – bo ile można ładować kasy w menelstwo? Popatrzcie: Zielona, Olszynowa, Czeczenia i jeszcze parę innych w centrum.

Czerwono
3 miesięcy temu

Kruppa: fakt nasilają się patologiczne zachowania… chodzą cudaki po ulicach, hasła J*b*ć i nic innego. Komuna się lęgnie…

karol3414
3 miesięcy temu

@XYZ: I niby co mieli by robić Ci nieporadni w tym zakładzie? I kto miałby płacić za ich pracę? Bo skoro są nieporadni to wątpię, żeby zakład utrzymał się sam. Jak masz takie dobre, lewicowo-komunistyczne serduszko to zaproś do siebie do domu tych nieporadnych, zagwarantuj im wikt i opierunek, dach nad głową w standardzie wyższym niż robi to miasto. Jestem pewien, że Ci się odwdzięczą, zdemolują wnętrze, podpalą elewację, z tym sobie Ci nieporadni doskonale dają radę, a jak już spalą Twój dom, to jeszcze pójdą do sądu żebyś im zapewnił lokal zastępczy.

Xyz
3 miesięcy temu

Pani prezydent ładuje kasę na bezdomne psy i koty a ludzie w takich warunkach mieszkają, zakład pracy dla ludzi nieporadnych niech zbuduje

gaga
3 miesięcy temu

DOBRZE ZROBILI

Śmieszek
3 miesięcy temu

Dostaną nowe socjalne

Kruppa
3 miesięcy temu

Miasto bez przyszłości, perspektyw.
Brak inwestycji przemysłowych.
Brak pracy gwarantującej godziwe życie.
Brak zrozumienia podstawowej zasady, że dobrobyt mieszkańców jest jedyną szansą na rozwój miasta.
Patologie będą się nasilać tam, gdzie występuje bieda. I to się już dzieje.

BlackDead
3 miesięcy temu

Menelstwo.pl

9
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x