Protestowali przeciwko zamachowi na TVN24

Udostępnij
Tweet

200 mieszkańców przyszło w poniedziałkowe popołudnie na ostrowski Rynek. Dziś w całej Polsce organizowane były protesty przeciwko próbie ograniczenia działalności TVN/TVN24. Jutro projekt ustawy w tym temacie ma być głosowany w Sejmie.

Manifestację organizował Ostrowski Spacer Protestacyjny „Łańcuch Światła” pod przewodnictwem Jerzego Wójcickiego. Na płycie rynku przyszli zarówno młodzi jak i seniorzy, choć tych drugich było znacznie więcej.

Zapytaliśmy mieszkańców dlaczego postanowili dziś wziąć udział w proteście.

Pan Andrzej – Ja chodzę na prawie wszystkie protesty w sprawie wolnych sądów. Myślę, że każdy normalny, porządny człowiek powinien się pojawić na proteście w sprawie wolnych mediów, dlatego że brak tych mediów, to ostatni akcent do tego żebyśmy mieli pełne rządy autorytarne w Polsce. PiS robi wszystko, żeby je zlikwidować i ciekaw jestem do czego jeszcze się posunie.

Pan Edward – Uważam, że wolne media to jest podstawa demokracji, bez wolnych mediów nie będziemy mogli żyć tak jak żyją ludzie wolni, to jest powód przede wszystkim.

Nikodem – Wraz ze znajomymi przyszliśmy zamanifestować po prostu w obronie wolności słowa, wolności wyboru, wolności mediów. Bez wolnych mediów nie ma wolnych wyborów i dlatego tu jesteśmy dzisiaj. TVN24 również jest w internecie. Poza tym każdy medium jest ważne, ponieważ społeczeństwo jest dość szerokie. My jako młodzi ludzie jesteśmy częścią społeczeństwa i chcemy aby telewizja była wolna i dlatego też tutaj jesteśmy.

Mieszkanka – Nie miałabym co oglądać gdyby nie było TVN24. Ja właściwie teraz oglądam tylko 24 TVN. bo pozostałe telewizje prawdy nie mówią, co widać normalnie, widać to cały czas.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Pijany rolnik narozrabiał
Subskrybuj
Powiadom o
89 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bobo
2 lat temu

Do tego pana co tak brzydko wyzywa ,uzywajac slow nie godnych normalnego człowieka.? Sa jeszcze wolne miejsca do lekarza ,jestes juz zarejestrowany na badania .

Sasiad
2 lat temu

Ostrowianie walcza o telewizje TVN a nie rozwiazuja problemow swojego miasta Ostrowa ,wstyd za tych ludzi.Mamy powazny problem ze smieciowiskiem ,codziennie mamy smrod ,odor ktory przenosi sie na cale miasto Ostrow .Obecna pani prezes na poczatku zmniejszyla smrod ,lecz od miesiaca stalo sie to powszechna norma codziennego smrodu i duszacego odoru .Pani Prezydent takze nic z tym nie robi ,

Ozzy
2 lat temu

Ja oglądam tvp i tvn bo jak powiadaja musisz wiedziec co u konkurencji sie dzieje hehe

Zbigniew
2 lat temu

Do Pruślinianin: Tak działa jednolity przekaz. To już było. Dzięki okrągłostołowemu układowi. Kaczyńskich spychali na bok bo byli niewygodni dla układu. Chcieli odkomuszyć Polskę.

Adam
2 lat temu

Użytkownik podpisujący się „***** ***” to właśnie jest efekt działania TuskVisionNetwork. Kultura wyższych sfer i celebrytów bije po oczach jak sierpniowe słońce w samo południe.

Obserwator
2 lat temu

Tv nie trzeba oglądać i lubić. Chcę jednak wiedzieć co się dzieje w kraju, w którym mieszkam. Niestety ta znienawidzona telewizja jest jedyną, z której można się dowiedzieć, jak można dobrze żyć będąc pokornym i blisko władzy. Proszę nie pisać, że za PO kradli więcej. To byli amatorzy, w starciu z obecnymi ludźmi z kręgu władzy. Cieszy mnie powrót Tuska. Trzymam kciuki za niego.

Paweł
2 lat temu

Nie zamkna Magnesu a nawet jeśli to Venus bedzie otwarte

Mirek
2 lat temu

Pamiętam pochody 1 Maja i wiecie co oni wyglądają tak samo jak ja wtedy niosłem hasła i guzik mnie obchodziło co na nich jest .Po prostu tak mi kazano.

Bezmózgie marionetki
2 lat temu

Ha ha ha ha ha. Bronią tej stacji TV, co ma siedzibę na lotnisku w Brukseli czy gdzieś tam? I nie zatrudnia ani jednego pracownika?!!! Banda durni.

89
0
Napisz co o tym sądziszx