Osobówka wjechała pod pociąg (ZDJĘCIA)

Udostępnij
Tweet

1 osoba zginęła, a 2 trafiły do szpitala. To tragiczny bilans wypadku, do którego doszło w Pleszewie w sobotni poranek. Do zdarzenia zadysponowano śmigłowiec LPR z Michałkowa.

Do tragicznego wypadku doszło na niestrzeżonym, ale często użytkowanym przejeździe kolejowym. Kierowca samochodu osobowego wjechał pod pociąg towarowy należący do SKPL w Pleszewie. Przejazd kolejowy jest oznaczony znakiem STOP, a w pobliżu znajduje się często uczęszczany market.

W wyniku wypadku osobówka i wagon towarowy wpadły do rowu. Aż dziwne, że w tym miejscu nie ma zwykłej sygnalizacji ostrzegawczej.

Aktualizacja:
Do zdarzenia doszło o godzinie 9.30. Samochód osobowy marki Chrysler, kierowany przez 42-letnią mieszkankę powiatu słupeckiego, wjechał w wagon towarowy pchany przez lokomotywę. Autem podróżowały 4 osoby. Dwie trafiły do szpitala z obrażeniami ciała.

default
default

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Przeciwnicy przyszli zaatakować Tuska
Subskrybuj
Powiadom o

17 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Nadzwyczajna kasta nadludzi
2 lat temu

Piękny, słoneczny dzień i jak można nie zauważyć pociągu, który dodatkowo jedzie jak ślimak bo przetacza wagony, nie mam więcej pytań, ciekawe czy w ogóle się zatrzymała na STOPie bo raczej w to wątpię …

Alek
2 lat temu

Biały dzień znak stop i krzyż dobra widoczność z obu stron a mimo wszystko tragedia.Nawet nie zatrzymując się na stopie widać czy jedzie bana czy nie więc prawdopodobnie się zagapiła a może telefon był w użyciu nie wiadomo

kalkulator
2 lat temu

Po niektórych wpisach widać jaki ten naród jest głupi i bezmyślny…naprawdę aż szkoda komentować niektórych…

Do rocki.
2 lat temu

Mamy XXI wiek a kierowcy nadal niedouczeni. Przecież jest znak STOP. To po inne zabezpieczenie.? Gdyby się zatrzymała, lewo, prawo popatrzyła to nie byłoby tej tragedii.

Rocki
2 lat temu

Mamy XXI wiek a przejazdy nadal bez zapór i sygnalizacji, dramat. Ktoś powinien za to beknąć ……

Do tego tumana Arka
2 lat temu

A co to jest „przekraczanie wagonów”?? Doucz się głąbie bo nie wiesz o czym piszesz i wychodzą głupoty!

17
0
Napisz co o tym sądziszx