Strażak z OSP potrzebuje pomocy

Udostępnij
Tweet

Adam ma 37 lat. W ramach jednostki OSP Sobótka kierował wozem strażackim. Od 12 lat walczy z czerniakiem złośliwym, który dał przerzuty do mózgu. Choroba po kilku latach uśpienia wznowiła swoje działanie. Jedyną szansą dla Adama jest lek IPILMUMAS.

Kuracja złożona jest z 4 dawek. Tylko dwie z nich mogą być refundowane. Jedna dawka kosztuje 91 000 zł.

Adam często wyjeżdżał do akcji ratując czyjeś zdrowie, życie i mienie teraz sam potrzebuje waszej pomocy. RAZEM DAMY RADĘ I ZWYCIĘŻYMY W TEJ WALCE❗ Prosimy o wpłaty z dopiskiem dla Adama. DZIĘKUJEMYY! – piszą koledzy strażacy.

Adam jest ojcem dwójki dzieci, mężem. Czynnie działa w Ochotniczej Straży Pożarnej, zawsze uśmiechnięty i chętny do pomocy.

Nr konta:
29 1540 1173 2117 4007 1200 0001

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Mieszkańcy walczą o kapliczkę. Zaczęli protestować
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Pjggh
2 lat temu

Niech Pan Adam zgłosi się do profesora Mackiewicza do Poznania, on ma szczepionkę na czerniaka która działa ,tylko nasz rząd nie ma zamiaru dać pieniędzy na ostatnią fazę badań,aby dopuścić szczepionkę do obrotu ,ale to tylko Polska. Szczepionka działa właśnie jak są już przerzuty przy czerniaku.

Mieszkanka
2 lat temu

Zdrowia jeszcze raz zdrowia trzymamy kciuki !!!!

Jdjdjd
2 lat temu

Jesteś wart pomocy !! Znajomi pomogą napewnoo! Powodzenia. Zdrowie najważniejsze

Ccccc
2 lat temu

Dasz radę nie podawaj się .! Zdrowia życzę powodzenia

Malak
2 lat temu

Chętnie bym pomógł ale nie wiem skąd mi się to wzięło udział ponad godzinę temu nie brakuje Ci jakiejś pomocy rodzinie w środku nocy nie brakuje Ci czasu na reakcję na drodze z pracy jesteś już na masce a potem dochodzi jeszcze gorzej niż wczoraj ale jak się czujesz po przyjęciu szczepionki po prostu zazdrość zżera bo stać was nie będzie mnie dzisiaj na maxa daj znać jak się czujesz kochanie :-*

Eniu
2 lat temu

Na podwyżki to do siebie pieniądze mają, ale na refundacje w całości lekarstwa, które uratuje życie zasłużonemu obywatelowi to już pieniążków nie ma. Życzę powodzenia na pewno się uda uzbierać brakującą kwotę bez tych  ********  z  ul. Wiejskiej.

6
0
Napisz co o tym sądziszx