Będą szczepić pod kościołami

Wojewoda Wielkopolski wdraża nową strategię, która ma na celu zwiększyć wyszczepienie mieszkańców. W niedzielę punkty szczepień zostaną ustawione pod kościołami.

Mobilne punkty szczepień zostaną ustawione pod 10 kościołami. Trzy z nich znajdują się w powiecie kaliskim. Są to Koźminek, Iwanowice oraz Brzeziny.

Zmiana strategii to efekt drastycznego spadku zainteresowania szczepieniami. Zaszczepić będzie się można w salkach katechetycznych przy kościołach lub będą postawione kontenery.

Małe zainteresowanie mieszkańców Brzezin może wynikać z obecności dużego bilbordu na wjeździe do miasta, promującego książkę o fałszywej pandemii.

CZYTAJ  Oddali hołd pod pomnikiem Papieża po publikacji TVN o kryciu księży. Stanowisko Papieża Franciszka

54 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Polak
1 rok temu

Na wszystkich lekach jakie reklamują w TV albo nawet na opakowaniach tych , które kupujemy w aptece podają , że przed zastosowaniem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania a tam mamy wypisane skutki uboczne jakie mogą wystąpić po zastosowaniu danego leku. A przy szczepionce tylko podpis , że zgadamy się ze wszystkim ……? czyli nawet z skutkami ubocznymi ….. dlaczego nie dostajemy ulotek o tej szczepionce . A naet do witaminy c jest dołaczona , nic się nie mówi o tym , że po szczepionkach ludzie chorują i ujawniają się inne choroby itp .Fałsz i ubłuda . Niech zaczną mówić wreszcie prawdę .

I tyle
1 rok temu

Ziemia jest płaska a szczepionki szkodzą, prawda dupki? Mam nadzieję,że was covid tak sponiewiera, że nie będziecie wiedzieli jak się nazywacie. 200x100x200 nie życzę, bo wolę żebyście cierpieli. Może wtedy wam rozum wróci.

Do Anka
1 rok temu

Anka.Jeżeli producenci szczepionek nie biorą odpowiedzialności za działanie tego preparatu tak powszechnie reklamowanego w mediach,to jaki lekarz odważy się badać kogokolwiek lub skierować na zastrzyk.

Rekin
1 rok temu

A od 1 września w szkołach. Plan cały czas musi być realizowany.

Anka
1 rok temu

Przed każdym szczepieniem powinien dokładnie zbadać lekarz. Tu też w salkach katechetycznych będzie to robił? Pytam na poważnie.

Upadły anioł
1 rok temu

Szczepcie się , już czekam na was w piekle hehehe.

andrus
1 rok temu

O jejku święconą wodą będą szczepić

Garet
1 rok temu

Reklamy, loteria ….. znikomy efekt. Co jeszcze wymyślą aby wykonać założony plan do szczepień będą urządzanie łapanki jak za okupacji? np. w IZRAELU 85 % zaszczepionych tamtejsze władze mówią że to za mało.

Anty pisowiec
1 rok temu

Ale jaja, Sekta Kwaka zawarła pakt za judaszowe srebrniki z kościelnym diabłem o udostępnienie terenu kościelnego. . Patrzeć tylko kiedy warunkiem spowiedzi będzie zaświadczenie o szczepieniu. Jedni warci drugich.

buk humor dziczyzna
1 rok temu

Chipy WSZCZEPIONE to REWELACJA! Mogę na nudnych zebraniach w pracy podłączyć się do wifi (musiałem tylko certyfikat założyć do firmowej sieci aby mieć dostęp), przeglądam sobie zaszczepioną koleżankę… powiem Wam co! Wyświetla mi się … zależy gdzie jej czip się umiejscowił. SUPER!

54
0
Napisz co o tym sądziszx