OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Polski „Facebook” przestaje istnieć

Już jutro 27 lipca 2021 r. przestanie istnieć polski „Facebook”, bo tak pierwotnie wiązano portal nasza-klasa.pl. Dzięki niemu 12 milionów osób odnalazło swoje koleżanki i kolegów ze szkolnych ław. Obecny właściciel Ringier Axel Springer Polska, wydawca m.in. dziennika Fakt, podjął decyzję o zamknięciu serwisu, który miał aktywnych milion kont.

Portal powstał w 2006 roku. Wydaje się, że popularność zaczęła maleć wraz ze wzrostem liczby reklam oraz płatnych usług. Słynną facebookową tablicę nazwano śledzikiem. Wielu próbowało go wyłączyć wpisując zmyślone, podpowiedziane, hasła jak: „5p13rd4l4j-5l3d21u”, które po rozszyfrowaniu znaczyły „spi***laj śledziu”.

Dotychczasowe dane zostaną usunięte na zawsze. To ostatnia chwila by sobie spisać namiary na znajomych ze szkoły.

POLECANE NEWSY
12 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do Ciepłownik
4 miesięcy temu

Masz rację Próżność, głupota i beznadzieja ludzi nie zna granic i właśnie te cechy ludzi łatwo wykorzystano podczas akcji pt „Pandemia”.Człowiekowi w dzisiejszych czasach można poprzez media wcisnąć każdy kit i czlowiek uwierzy.Oststnio są modne fakenewsy IV generacji.Totalna manipulacja umysłami ludzi.I muszę przyznać że odnosi sukces.

Ciepłownik
4 miesięcy temu

Wszystko zależy od was. Jak nie będziecie chcieli się obnażać przed całym światem, to ani Zuckenberg, ani cała światowa (żydowska czy nie) finansjera nie uruchomi żadnego takiego portalu. Ale widocznie ludzie są tak skonstruowani, że w większości uwielbiają podglądać innych i przy okazji upubliczniać siebie. i choćby nie wiem co, to się nie zmieni.

hihi
4 miesięcy temu

Jeśli miał to Ringel Springel Dojcze Welle czy inne ZDF to dobrze, że to zdycha.

cukierzbyrk
4 miesięcy temu

No i po co wam te fasterbuki? Żebyśmy wszystko o was wiedzieli i szpiegowali a idioci dają się nabrać jak ryba na haczyk.

Kkk
4 miesięcy temu

Facebook już pomału idzie w odstawkę. Teraz młodzi bawią się w jakieś tiktoki. Z facebooka zostanie co najwyżej messenger aczkolwiek i na tym polu jest konkurencja

Może w końcu zamoczę ogura
4 miesięcy temu

Wreszcie skończą się te pierdy , bo moja baba ciągle ryjem w telefonie i na fejsie pierdółki czytała. A jak chciałem się z nią zabawić to warczała na mnie suka.

TakiTamTyp
4 miesięcy temu

Najlepiej jakby wszystkie fejsbooki instagramy znikly, ale te czasy juz nie wroca.

Lonia
4 miesięcy temu

Heheheh a ja nie mam konta na Fłacebłoku i żyje.

Irena
4 miesięcy temu

Jeszcze trochę i będzie talibbook

Ostrowiak
4 miesięcy temu

Będę wspominał z sentymentem, jednak nk mogło być teraz w innym miejscu, mając na uwadze że powstało wcześniej niz fb, brakło pomysłów i się wypaliło.

12
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x