Ostrowianin zginął na budowie

36-letni mężczyzna zginął na placu budowy w okolicach ul. Inwestorskiej w Kaliszu. Do wypadku doszło w środę wieczorem. Przyczyną było prawdopodobnie porażenie prądem. – informuje portal faktykaliskie.pl

Zgłoszenie o zdarzeniu służby odebrały około godz. 21.00.

Z przekazanej nam informacji wynikało, że w jednej z hal, w zamkniętym pomieszczeniu znajduje się nieprzytomny mężczyzna. Na miejsce udały się dwa zastępy straży – relacjonuje portalowi faktykaliskie.pl mł. kpt. Szymon Zieliński, oficer prasowy kaliskiej straży pożarnej. – Po przybyciu na miejsce okazało się, że pracownik ochrony zdołał już otworzyć to pomieszczenie. W środku znajdował się nieprzytomny mężczyzna z ręką zaciśniętą w elektrycznej skrzyni rozdzielczej. Ponieważ była pod napięcie, strażacy odłączyli prąd w budynku i przystąpili do sprawdzenia stanu osoby poszkodowanej. Niestety, puls był niewyczuwalny, a przybyły w tym samym momencie zespół ratownictwa medycznego potwierdził zgon.

Na miejscu obecna była również kaliska policja.

Jak ustalono mężczyzna to 36-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego. O zdarzeniu powiadomiona została Państwowa Inspekcja Pracy – dodaje portalowi faktykaliskie.pl asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowy kaliskiej komendy.

CZYTAJ  Zapobiegli zamarznięciu

3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ogurek
1 rok temu

Straszna śmierć

Boss
1 rok temu

Kto to był ? Łukasz , ten co pali papierosy?

Lividium
1 rok temu

Co robił sam na terenie budowy gdzie ochrona no ktoś beknie tylko kto

3
0
Napisz co o tym sądziszx