OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Przewrócił się na hulajnodze. Był pijany i zabrał go LPR

Po godzinie 13 doszło do nieszczęśliwego upadku. 57-letni mężczyzna jadąc hulajnogą przewrócił się. Zrobił to tak pechowo, że złamał sobie kość piszczelową. Na miejsce wysłano śmigłowiec LPR, a jego załoga zdecydowała o transporcie do ostrowskiego szpitala. Tu okazało się, że kierowca hulajnogi ma aż 2,5 promila.

Do wypadku doszło w powiecie kępińskim.

POLECANE NEWSY
16 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Murzynator
3 miesięcy temu

ALe szefito

js
4 miesięcy temu

Jego stan zagrażał życiu, że aż helikopter zadysponowano? Do pijanego starego durnia? Mślę, że jak by wytrzeźwiał to jakoś by się do szpitala doczołgał o własnych siłach. Pijanych wozimy helikopterami, to samo z nieudacznikami turystami w górach, itp. Może by zapłacili za ten transport i akcję ratunkową po sytuacji do której doprowadzili swoją głupotą. To nie są wypadki. To przypadki głupoty, czasami skrajnej.

Ktosik
4 miesięcy temu

A to jechoł tyn, no jak mu tam, ten wysoko postawiony urzednik. Kazmierowski? Kazimirek? Kazimirz? Kur..a nie wiem jak mu.

Eli
4 miesięcy temu

Brawo Szymon! Od 30-tu lat ci sami ludzie nabierają nas na puste obietnice po to aby dostać się do koryta… Koryto jest to samo, zmieniają się tylko świnie. Teraz ta ruda niemiecka się pcha…

Elf
4 miesięcy temu

3/4 kometujacych to zacofani ludzie z tamtego ustroju albo praktykujący katolicy. Brak słów.

Szymon
4 miesięcy temu

Co was tak boli polaczki? Ten człowiek ma 57 lat na pewno pracuje, bądź pracował w swoim życiu. Składka na ubezpieczenie zdrowotne w Polsce jest obowiązkowa, więc na ten jeden półgodzinny lot helikopterem już dawno zapłacił w podatkach. Z jednej strony oburzacie się, że ktoś wam pieniądze z podatków zabierze żeby za niego zapłacić, a później idziecie do urn głosować na pis i po, którzy non stop wam te podatki podwyższają i dokładają nowych. Hipokryci.

Przemek
4 miesięcy temu

Nic nieE zaplaci, pijakowi się należy… Jeszcze operacja pewnie i to na NFZ. Bogaty kraj

Kierowca busa
4 miesięcy temu

O 13 nawalony pewnie Ukrainiec albo młody emeryt

Wredna Gocha
4 miesięcy temu

No patrzcie noge złamał a mógł tym pustym łbem w drogę przypierdzelic może na starość by się coś poprzestawialo

Kierowca busa
4 miesięcy temu

Co za czasy wszyscy nawaleni na drogach nawet na hulajnogach

16
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x