Przewrócił się na hulajnodze. Był pijany i zabrał go LPR

Po godzinie 13 doszło do nieszczęśliwego upadku. 57-letni mężczyzna jadąc hulajnogą przewrócił się. Zrobił to tak pechowo, że złamał sobie kość piszczelową. Na miejsce wysłano śmigłowiec LPR, a jego załoga zdecydowała o transporcie do ostrowskiego szpitala. Tu okazało się, że kierowca hulajnogi ma aż 2,5 promila.

Do wypadku doszło w powiecie kępińskim.

CZYTAJ  15-latka w stanie krytycznym walczy o życie

16 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Murzynator
1 rok temu

ALe szefito

js
1 rok temu

Jego stan zagrażał życiu, że aż helikopter zadysponowano? Do pijanego starego durnia? Mślę, że jak by wytrzeźwiał to jakoś by się do szpitala doczołgał o własnych siłach. Pijanych wozimy helikopterami, to samo z nieudacznikami turystami w górach, itp. Może by zapłacili za ten transport i akcję ratunkową po sytuacji do której doprowadzili swoją głupotą. To nie są wypadki. To przypadki głupoty, czasami skrajnej.

Ktosik
1 rok temu

A to jechoł tyn, no jak mu tam, ten wysoko postawiony urzednik. Kazmierowski? Kazimirek? Kazimirz? Kur..a nie wiem jak mu.

Eli
1 rok temu

Brawo Szymon! Od 30-tu lat ci sami ludzie nabierają nas na puste obietnice po to aby dostać się do koryta… Koryto jest to samo, zmieniają się tylko świnie. Teraz ta ruda niemiecka się pcha…

Elf
1 rok temu

3/4 kometujacych to zacofani ludzie z tamtego ustroju albo praktykujący katolicy. Brak słów.

Szymon
1 rok temu

Co was tak boli polaczki? Ten człowiek ma 57 lat na pewno pracuje, bądź pracował w swoim życiu. Składka na ubezpieczenie zdrowotne w Polsce jest obowiązkowa, więc na ten jeden półgodzinny lot helikopterem już dawno zapłacił w podatkach. Z jednej strony oburzacie się, że ktoś wam pieniądze z podatków zabierze żeby za niego zapłacić, a później idziecie do urn głosować na pis i po, którzy non stop wam te podatki podwyższają i dokładają nowych. Hipokryci.

Przemek
1 rok temu

Nic nieE zaplaci, pijakowi się należy… Jeszcze operacja pewnie i to na NFZ. Bogaty kraj

Kierowca busa
1 rok temu

O 13 nawalony pewnie Ukrainiec albo młody emeryt

Wredna Gocha
1 rok temu

No patrzcie noge złamał a mógł tym pustym łbem w drogę przypierdzelic może na starość by się coś poprzestawialo

Kierowca busa
1 rok temu

Co za czasy wszyscy nawaleni na drogach nawet na hulajnogach

16
0
Napisz co o tym sądziszx