OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Przewrócił się na hulajnodze. Był pijany i zabrał go LPR

Po godzinie 13 doszło do nieszczęśliwego upadku. 57-letni mężczyzna jadąc hulajnogą przewrócił się. Zrobił to tak pechowo, że złamał sobie kość piszczelową. Na miejsce wysłano śmigłowiec LPR, a jego załoga zdecydowała o transporcie do ostrowskiego szpitala. Tu okazało się, że kierowca hulajnogi ma aż 2,5 promila.

Do wypadku doszło w powiecie kępińskim.

15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
js
10 dni temu

Jego stan zagrażał życiu, że aż helikopter zadysponowano? Do pijanego starego durnia? Mślę, że jak by wytrzeźwiał to jakoś by się do szpitala doczołgał o własnych siłach. Pijanych wozimy helikopterami, to samo z nieudacznikami turystami w górach, itp. Może by zapłacili za ten transport i akcję ratunkową po sytuacji do której doprowadzili swoją głupotą. To nie są wypadki. To przypadki głupoty, czasami skrajnej.

Ktosik
10 dni temu

A to jechoł tyn, no jak mu tam, ten wysoko postawiony urzednik. Kazmierowski? Kazimirek? Kazimirz? Kur..a nie wiem jak mu.

Eli
10 dni temu

Brawo Szymon! Od 30-tu lat ci sami ludzie nabierają nas na puste obietnice po to aby dostać się do koryta… Koryto jest to samo, zmieniają się tylko świnie. Teraz ta ruda niemiecka się pcha…

Elf
10 dni temu

3/4 kometujacych to zacofani ludzie z tamtego ustroju albo praktykujący katolicy. Brak słów.

Szymon
10 dni temu

Co was tak boli polaczki? Ten człowiek ma 57 lat na pewno pracuje, bądź pracował w swoim życiu. Składka na ubezpieczenie zdrowotne w Polsce jest obowiązkowa, więc na ten jeden półgodzinny lot helikopterem już dawno zapłacił w podatkach. Z jednej strony oburzacie się, że ktoś wam pieniądze z podatków zabierze żeby za niego zapłacić, a później idziecie do urn głosować na pis i po, którzy non stop wam te podatki podwyższają i dokładają nowych. Hipokryci.

Przemek
11 dni temu

Nic nieE zaplaci, pijakowi się należy… Jeszcze operacja pewnie i to na NFZ. Bogaty kraj

Kierowca busa
11 dni temu

O 13 nawalony pewnie Ukrainiec albo młody emeryt

Wredna Gocha
11 dni temu

No patrzcie noge złamał a mógł tym pustym łbem w drogę przypierdzelic może na starość by się coś poprzestawialo

Kierowca busa
11 dni temu

Co za czasy wszyscy nawaleni na drogach nawet na hulajnogach

Mruk
11 dni temu

No tak Polska bogata za Pisu jak Kuwejt niedługo helikopter pogotowia ratunkowego przyleci do czkawki i sraczki u pacjeta

15
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x