OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Przeciął sobie brzuch i włożył dłonie do środka

Do wstrząsającego wydarzenia doszło w jednym z domów, gdzie 40-latek twierdząc, że jest podsłuchiwany, zamknął matkę w piwnicy, zamknął wszystkie okna i na końcu rozciął sobie brzuch, po chwili wkładając dłonie do środka.

Do interwencji wysłano policjantów z Ostrzeszowa. Kiedy na miejscu pojawili się stróże prawa, 40-latek zamknął się w jednym z pokoi. Udało się go otworzyć za pomocą zapasowego klucza. Wtedy policjanci zobaczyli rozcięty brzuch i wydobywającą się pianę z ust mężczyzny. Agresor groził funkcjonariuszom nożem. Kiedy udało mu się go odebrać, włożył do rany w brzuchu dwie dłonie.

Po dotarciu kolejnych policjantów i załogi pogotowia ratunkowego udało się go obezwładnić i założyć kajdanki. W tym momencie interweniujący wyczuli silną woń żrącej substancji. Mężczyzna oświadczył, że wlał ją do środka. Był to środek do czyszczenia. Mężczyznę przewieziono do ostrowskiego szpitala.

POLECANE NEWSY
25 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mocarz
4 miesięcy temu

Pewnie był palony talizman…

Odwyk
4 miesięcy temu

Tylko dopalacze powodują takie chore zachowania.

Ania
4 miesięcy temu

Kuba rozpruwacz.. Kretyn… Brak zajęcia do roboty a nie głupie myśli do głowy przychodzą w tym czasie inni ludzie może potrzebowali pomocy tacy co sami sobie nic nie zrobili.. Kretym

Alf
4 miesięcy temu

Koleś nie ogarnął informacji w TVP info i TVN24 No i się odkleił

Ostrowiak
4 miesięcy temu

Pewnie uwierzył że Bill Gates go zaczipował.

???
4 miesięcy temu

Dziwne.

Babrik
4 miesięcy temu

Zapewne szukał dobrej pracy w Ostrowie za godziwe wynagrodzenie a jak dowiedział się prawdy, to zwyczajnie nie potrafił tego pojąć

Chwaszczak
4 miesięcy temu

Po co ratowali ścierw?????? Trzeba było od razu zakopać pod drzewkiem no chyba że nie było łopaty…Może następnym razem się sam zutylizuje śmieć bo inaczej nazwać zyeba nie idzie.

Henio
4 miesięcy temu

A w Ostrzeszowie nadal szpital zamknięty??? dalej ściemniają z covidem?

Elektor
4 miesięcy temu

Ostatni samuraj i szlachetne seppuku! Zobaczył bliską klęskę swego szoguna Pis-Kaczora-sana i honorowo otwierając swój brzuch udowodnił szczere oddanie dla wodza i czystość swych uczuć.

25
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x