Wykrzyczeli premiera podczas wizyty (wideo)

Premier Mateusz Morawiecki przyjechał do południowej Wielkopolski. Ostatecznie odwiedził tylko Kalisz, a wcześniej wizytował gospodarstwo rolne koło Środy Wielkopolskiej. Najpierw przeszedł się wyremontowaną ulicą Zamkową. Tam czekali na niego przeciwnicy, a wśród nich co najmniej jeden ostrowianin.

Tłum na widok premiera zaczął krzyczeć: „Miska ryżu”. To odniesienie do ujawnionych taśm, na których słychać jak Mateusz Morawiecki mówił „o co robi Merkelowa… Ona działa na najważniejszych rzeczach społeczeństwa czyli oczekiwaniach. Management of expectations. Jak ludzie ci zapier***li za miskę ryżu, jak było w czasach po drugiej wojnie światowej i w trakcie, to wtedy gospodarka cała się odbudowała.”

Następnie pytano: jak długo będziecie się nad nami znęcać? Jak długo będziecie wciskać ludziom ciemnotę? Dlaczego kupił pan 100 milionów szczepionek na początku tego roku, kiedy nie było wiadomo o czwartej fali. Obywateli jest 30 milionów złotych. Dlaczego minister Niedzielski nie podlega pod polskie ustawodawstwo. Panie premierze czy pan się Boga nie boi?

Tak dzielą społeczeństwo. W TVP nie ma prawdy – telewizja kłamie. Morawiecki odpowiedzialny za 160 tysięcy zgonów, nie mających nic z wymyśloną chorobą. Miska ryżu dla premiera. Rząd pod sąd.

Panie premierze strony rządowe informują, że z powodu COVID zginęło niecałe 5,5 tysiąca osób, czyli tyle ile średnio tygodniowo umiera na pozostałe choroby. Jak pan wytłumaczy zamknięcie szkół, służby zdrowia, doprowadzenie przedsiębiorstw do ruiny. Chcecie teraz szczepić dzieci, gdzie umieralność w ich przedziale wynosi 0,03 promila. Czy to jest powód, żeby je szczepić? Firmy produkujące mówią na swoich stronach, że cały czas badanie trwa i ma się skończyć w 2022 i 2023 roku. Co się stanie gdy szczepionki zostaną odrzucone, bo wyrządziły wiele zła. Co wtedy zrobicie, co wtedy pan nam powie?

Pan ucieknie do rządu światowego lub funduszu walutowego. Jesteście z jednej wielkiej postokomunistycznej rodziny. PiS, PO jedno zło.

Tak naprawdę widzimy pana wtedy gdy nikt pana nie widzi, nie obowiązuje pana netykieta. Wtedy gdy pan jest sobą mówi pan, że Polak powinien zapie***lać za miskę ryżu. To jest prawdziwy Morawiecki. Miska ryżu dla premiera.

Wysłaliście przeciwko narodowi policję, wiedząc, że działacie niezgodnie z prawem, co sąd przyznał. W listopadzie gdy wprowadził pan kolejną ustawę i tak ją sądy uwalają. Dzisiaj policjant staje przeciwko bratu. Patrzy na nas pełna nienawiści. Ale to jest wasze świadome działanie. Bo gdyby policjanci pomyśleli logicznie, to wiedzieliby że nie muszą legitymować i odmówić wykonania rozkazu.

Jak to sprytnie odwracacie uwagę, nazywając nas płaskoziemcami, żeby ludzie którzy nie mieli pojęcia co się naprawdę dzieje. Niech nam pan wytłumaczy, że kiedy idę do szpitala, przychodni to nie wpuszczą mnie bez maseczki, choć sami jej nie mają. Lecz kiedy pójdę do niego prywatnie, to nie ma problemu.

Zwolenniczka premiera Morawieckiego powiedziała: Nie daj Panie Boże… to co zawsze powtarzam. Od platformy i Tuska zachowaj nas Panie.

Kaliscy policjanci przez pierwszą część wizyty zasługiwali na słowa pochwały, ponieważ nie ingerowali w wypowiadane hasła. Niestety po wyjściu premiera z ratusza, policjanci siłowo wciągnęli do radiowozu ostrowianina Antoniego Wieczorka i drugiego mężczyznę. Na pytania dlaczego są zatrzymani, usłyszeli, że wkrótce się dowiedzą. Dopiero na komendzie, gdzie trzymano ich 2 godziny, dowiedzieli się, że policja oskarża ich o zakłócanie spokoju. Jakby zapomnieli co to są spontaniczne zgromadzenia, podczas których można używać sprzętu nagłaśniającego. Tym samym wpisali się w agresję rządu w kierunku obywateli o odmiennych poglądach. Podobnie było za rządów Platformy Obywatelskiej.

POLECANE NEWSY
87 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anty pisowiec
11 miesięcy temu

Sekta pisowska wzajemnej adoracji wysłała największego kłamcę, przestępcę, sprzedawczyka w reklamową podróż do Kalisza. Ten nikczemnik przynajmniej usłyszał co społeczeństwo o nim myśli. Brawo
.

Stanisław z Kalisza
11 miesięcy temu

Jacy wy jesteście siebie warci za grosik bym was wszystkich kupił żałosne śmieci co żebrają 500 plus bo kaczor dał . Śmierdziele do roboty a nie na garnku u mamusi czy teściowej . Byłem nad morzem widziałem , wystarczy spojrzeć kto za bony przyjechał nad Bałtyk . Gnoje wzięli byście się za porządną robotę jak wasi dziadkowie czy rodzice . Na fabryce robili a po godzinach na fuchę aby było a teraz gnój siedzi w firmie gdzieś popracuje osiem godzin i zmęczony . Chałastra do roboty a nie na garnku u rodziców .

Anty pisowiec
11 miesięcy temu

Wykrzyczeli, to mało. Powinni go zgniłymi jajami obrzucić lub pomidorami. To człowiek zakłamany i honoru. Sprzedaczyk suwerenności Polski. Jego miejsce jest w więzieniu.

Pruślinianin
11 miesięcy temu

Po co odwiedzać Kalisz???

K.L.
11 miesięcy temu

Kiedy ryży wróci do władzy to się wszystkim otworzą oczy. Jeszcze za Morawieckim będziecie płakać !!!!!

Olek
11 miesięcy temu

Brawo dla premiera najlepszy rzad po 89r

Patriota do Stanisław z Kalisza
11 miesięcy temu

To co tutaj robi skoro w Niemczech taki raj? Powiem Ci tyle:bo w Niemczech za usługi medyczne są tak drogie że woli dostawać te kilkaset euro niemieckiej emerytury i tutaj w tym „złym kraju” korzystać z tanizny. Ale ty zawsze będziesz mówił że tam lepiej. Bo tacy jak Ty w czasie wojny byli folksdoitshami. I tyle w temacie.

Sebek91
11 miesięcy temu

Do @Ttu: Genialne!!!

Normalny do curlpaper
11 miesięcy temu

Większość faktów związanych z wiadomościami o srandemii zostało zweryfikowane i obnażone. Wyszło szydło z worka że to jeden wielki przekręt i blef. Wniosek z tego że to Ty jesteś foliarzem i plaskoziemcem uzależnionym od TV i wypowiedzi „profesorków” opłacanych sowicie przez Big farme. Głosy tych mądrych i obiektywnych są wyciszane i usuwane z sieci. Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą.

Do do Stanisław z Kalisza.
11 miesięcy temu

Jesteś laikiem w sprawach emerytur w Niemczech. Oczywiście , że Niemcy emerytury wypłacają obcokrajowcom którzy tam pracowali i odprowadzali podatki. Przykładem moja mama. Ma polska emeryturę za lata które przepracowała w Polsce ale ma też świadczenia emerytalne z Niemiec za te lata które tam przepracowała. Więc nie wyśmiewają się że Niemcy nie płacą bo nie masz racji.

87
0
Napisz co o tym sądziszx