Przyjeżdża Janusz Korwin – Mikke

Przyjeżdża Janusz Korwin – Mikke

Janusz Korwin-Mikke przyjeżdża do naszego regionu. Pojawi się w Ostrowie, Kaliszu, Jarocinie i Kępnie. 79-letni polityk z pewnością zaskoczy swoimi wypowiedziami.

W środę jeden z liderów Konfederacji odwiedzi Jarocin, gdzie o godzinie 19:30 przy ulicy Wrocławskiej 114 spotka się z sympatykami. Wcześniej będzie w Rawiczu i Lesznie.

1 lipca rozpocznie cykl spotkań od wizyty w Kępnie. Tam o 16.15 pojawi się na Rynku. O godzinie 18 będzie go można spotkać na ostrowskim Rynku. Dwie godziny później będzie obecny pod adresem Nowy Świat 4 w Kaliszu.

Do tej pory wzbudzał emocje i zaskakiwał swoimi wypowiedziami. Jak będzie tym razem?

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Kobieta została księdzem! Jest żoną innego księdza
25 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anty pisowiec
4 lat temu

Czy ktoś się zastanowił dlaczego wszystkie antypolskie ( PO, PiS, Lewica) ugrupowania tak zaciekłe zwalczają Konfederacja? To proste. Bo prywatyzując wszystkie państwowe spółki zamknęłyby się wrota do darmowej kasy, którą kradną owe ugrupowania.

Tadeusz
4 lat temu

Dobre pomysly i rozumiewanie troszke doprecyzowac i Skonsultowac z innymi politykami chcacym coś dobrego zrobic dla ludzi i jest okey ja jestem za KONFEDERACJA

Jarekmaracje
4 lat temu

Cyrk juz byl w Ostrowie w sobote!!!!teraz kolejny przyjedzie??!!!!😂🤣😂🤣

Anty pisowiec
4 lat temu

Gdyby Konfederacja była i steru zrobiłaby porządek że spółkami Skarbu Państwa z politycznymi przestępcami i wprowadziłaby prawdziwą prywatyzację. Zgodnie z zasadą,, nikomu nic się nie należy, każdy sam musi zapracować sobie na swój byt.

Anty pisowiec
4 lat temu

Jedyny uczciwy polityk wierny swoim poglądom politycznym. Nie żerująca na i okradający podatników. Takich tylko ma Konfederacja.

25
0
Napisz co o tym sądziszx