Przyjeżdża Janusz Korwin – Mikke

Janusz Korwin-Mikke przyjeżdża do naszego regionu. Pojawi się w Ostrowie, Kaliszu, Jarocinie i Kępnie. 79-letni polityk z pewnością zaskoczy swoimi wypowiedziami.

W środę jeden z liderów Konfederacji odwiedzi Jarocin, gdzie o godzinie 19:30 przy ulicy Wrocławskiej 114 spotka się z sympatykami. Wcześniej będzie w Rawiczu i Lesznie.

1 lipca rozpocznie cykl spotkań od wizyty w Kępnie. Tam o 16.15 pojawi się na Rynku. O godzinie 18 będzie go można spotkać na ostrowskim Rynku. Dwie godziny później będzie obecny pod adresem Nowy Świat 4 w Kaliszu.

Do tej pory wzbudzał emocje i zaskakiwał swoimi wypowiedziami. Jak będzie tym razem?

POLECANE NEWSY
25 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anty pisowiec
10 miesięcy temu

Czy ktoś się zastanowił dlaczego wszystkie antypolskie ( PO, PiS, Lewica) ugrupowania tak zaciekłe zwalczają Konfederacja? To proste. Bo prywatyzując wszystkie państwowe spółki zamknęłyby się wrota do darmowej kasy, którą kradną owe ugrupowania.

Tadeusz
10 miesięcy temu

Dobre pomysly i rozumiewanie troszke doprecyzowac i Skonsultowac z innymi politykami chcacym coś dobrego zrobic dla ludzi i jest okey ja jestem za KONFEDERACJA

Jarekmaracje
10 miesięcy temu

Cyrk juz byl w Ostrowie w sobote!!!!teraz kolejny przyjedzie??!!!!😂🤣😂🤣

Anty pisowiec
10 miesięcy temu

Gdyby Konfederacja była i steru zrobiłaby porządek że spółkami Skarbu Państwa z politycznymi przestępcami i wprowadziłaby prawdziwą prywatyzację. Zgodnie z zasadą,, nikomu nic się nie należy, każdy sam musi zapracować sobie na swój byt.

Anty pisowiec
10 miesięcy temu

Jedyny uczciwy polityk wierny swoim poglądom politycznym. Nie żerująca na i okradający podatników. Takich tylko ma Konfederacja.

Koorwin
10 miesięcy temu

Korwin jest jak kolej w Ostrowie według niego samego: XIXwieczny zabytek.

nigdy nie zagłosuję
10 miesięcy temu

ten to dopiero się bawi idiotami którzy na niego głosują .

Król
10 miesięcy temu

jest tylko jeden 🙂

Też ponad 30 lat stażu
10 miesięcy temu

Jak masz faktycznie 30 lat stażu to albo nie widzisz co się dzieje albo ściemniasz. Zapytaj się np. dyspozytorów ile kiedyś mieli pracy a ile teraz. A gdzie nowi chętni? Szkół prawie nie ma, jedna klasa na Wolności, żal patrzeć…

Mieszkaniec Do Maszynista
10 miesięcy temu

Niestety duże i to z tradycjami od pokoleń że aż strach patrzeć co się porobiło w ciągu ostatnich lat z organizacją tej firmy.

25
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x