Przyjeżdża Janusz Korwin – Mikke

Janusz Korwin-Mikke przyjeżdża do naszego regionu. Pojawi się w Ostrowie, Kaliszu, Jarocinie i Kępnie. 79-letni polityk z pewnością zaskoczy swoimi wypowiedziami.

W środę jeden z liderów Konfederacji odwiedzi Jarocin, gdzie o godzinie 19:30 przy ulicy Wrocławskiej 114 spotka się z sympatykami. Wcześniej będzie w Rawiczu i Lesznie.

1 lipca rozpocznie cykl spotkań od wizyty w Kępnie. Tam o 16.15 pojawi się na Rynku. O godzinie 18 będzie go można spotkać na ostrowskim Rynku. Dwie godziny później będzie obecny pod adresem Nowy Świat 4 w Kaliszu.

Do tej pory wzbudzał emocje i zaskakiwał swoimi wypowiedziami. Jak będzie tym razem?

POLECANE NEWSY

25 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anty pisowiec
1 rok temu

Czy ktoś się zastanowił dlaczego wszystkie antypolskie ( PO, PiS, Lewica) ugrupowania tak zaciekłe zwalczają Konfederacja? To proste. Bo prywatyzując wszystkie państwowe spółki zamknęłyby się wrota do darmowej kasy, którą kradną owe ugrupowania.

Tadeusz
1 rok temu

Dobre pomysly i rozumiewanie troszke doprecyzowac i Skonsultowac z innymi politykami chcacym coś dobrego zrobic dla ludzi i jest okey ja jestem za KONFEDERACJA

Jarekmaracje
1 rok temu

Cyrk juz byl w Ostrowie w sobote!!!!teraz kolejny przyjedzie??!!!!😂🤣😂🤣

Anty pisowiec
1 rok temu

Gdyby Konfederacja była i steru zrobiłaby porządek że spółkami Skarbu Państwa z politycznymi przestępcami i wprowadziłaby prawdziwą prywatyzację. Zgodnie z zasadą,, nikomu nic się nie należy, każdy sam musi zapracować sobie na swój byt.

Anty pisowiec
1 rok temu

Jedyny uczciwy polityk wierny swoim poglądom politycznym. Nie żerująca na i okradający podatników. Takich tylko ma Konfederacja.

Koorwin
1 rok temu

Korwin jest jak kolej w Ostrowie według niego samego: XIXwieczny zabytek.

nigdy nie zagłosuję
1 rok temu

ten to dopiero się bawi idiotami którzy na niego głosują .

Król
1 rok temu

jest tylko jeden 🙂

Też ponad 30 lat stażu
1 rok temu

Jak masz faktycznie 30 lat stażu to albo nie widzisz co się dzieje albo ściemniasz. Zapytaj się np. dyspozytorów ile kiedyś mieli pracy a ile teraz. A gdzie nowi chętni? Szkół prawie nie ma, jedna klasa na Wolności, żal patrzeć…

Mieszkaniec Do Maszynista
1 rok temu

Niestety duże i to z tradycjami od pokoleń że aż strach patrzeć co się porobiło w ciągu ostatnich lat z organizacją tej firmy.

25
0
Napisz co o tym sądziszx