Czwórka dzieci została bez dachu nad głową (aktualizacja)

Czworo dzieci oraz dwoje dorosłych pozostało bez dachu nad głową po pożarze, który pojawił się w czwartek przed godziną 23. Żywioł dotknął mieszkańców osady Grochowiska zlokalizowanej pomiędzy Hutą, a Nadstawkami w gm. Odolanów.

Do pożaru zadysponowano strażaków z Ostrowa Wielkopolskiego oraz okoliczne jednostki OSP. Mieszkańcy sami się ewakuowali przed przybyciem strażaków.

Ogień obejmował całe poddasze. Nie było do niego łatwego dostępu, dlatego strażacy w pierwszej kolejności ugasili płomienie widoczne z zewnątrz. W dalszym etapie akcji zaczęli rozbierać dach by dostać się do objętej pożarem konstrukcji. Część poddasza była wyłożona watą i karton-gipsem.

Akcja zakończyła się po dwóch godzinach. Na miejscu pojawili się przedstawiciele gminy Odolanów celem ewentualnego zapewnienia bezpiecznego noclegu.

Aktualizacja:
Jak ustalono, domek służył do letniego wypoczynku. Przebywała w nim 6 osobowa rodzina z Warszawy. Przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej.

CZYTAJ  Spektakularna kradzież z domu (aktualizacja)

6 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Lech
1 rok temu

@Anatol
Sugerowałbym zmianę nicka na „ostrowsioka”.

Anatol
1 rok temu

Zajebisty wypoczynek sobie warszawioki wymyślili. Wczasy w Ostrowie. Patrzcie dzieci…tak wygląda dziura zabita dechami. Tutaj spójrzcie… zielona laguna. „Nooo Mamo…faktycznie zielona ta laguna”.

.......
1 rok temu

Czyli mieszkać mają gdzie jak przyjechali z Warszawy . To był ich domek letniskowy.

Dario
1 rok temu

Jak można pomoc? Jakiś nr konta podajcie

Żelek
1 rok temu

Spłonął domek letniskowy gdzie odpoczywali goście z Warszawy. Po co ta manipulacja tutylem?

Xiaomi
1 rok temu

Fotografie robione ziemniakiem Mi99T PRO QuadCamera AI tryb ultraNoc.

6
0
Napisz co o tym sądziszx