OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Energetyka wjechała w opla koło Antonina

Energetyka wjechała w opla koło Antonina

Mężczyzna prowadząc busa należącego do zakładu energetycznego nie zachował ostrożności i wjechał w tył opla. Ten stał na drodze krajowej nr 11 z koszenia trawy przez służby drogowe.

Bus energetyki zjechał do rowu. Nikomu nic poważnego się nie stało. Kolizja miała miejsce koło tartaku.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Odeszła mistrzyni szachowa. Miała raptem 38 lat
2 komentarzy
Elka
5 lat temu

Racja

Tolek
5 lat temu

To nie energetyka tylko spółka ekut

2
0
Napisz co o tym sądziszx
×