Drzwiami roztrzaskała autobus

Kobieta doprowadziła do kolizji z autobusem w poniedziałkowe popołudnie. Zaparkowała białym volkswagenem golfem wzdłuż ulicy Limanowskiego przy cmentarzu. Po chwili doprowadziła do kolizji.

Kobieta przed wyjściem z auta nie upewniła się czy nic nie nadjeżdża z tyłu auta. Otworzyła drzwi i doprowadziła do szeregu uszkodzeń autobusu.

Drzwi golfa uszkodziły przednią szybę autobusu, reflektor, a także środkowe drzwi wyjściowe dla pasażerów. Żadna z podróżujących osób nie odniosła obrażeń.

CZYTAJ  Ten policjant jest postrachem przestępców

17 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Goryk
1 rok temu

Chciałem tylko pokazać jak traktowane są różne osoby, z rożnej hierarchii. Tylko tyle. Jeśli ktoś wyżej postawiony otwierał by drzwi w golfie to wina była by kierowcy autobusu.

O S W
1 rok temu

Z Kornackim z Maserati była zupełnie inna historia bo tam tył autobusy zaszedł i zahaczył otwarte drzwi, a tutaj autobus normlanie jechał swoim pasem ruchu, nigdzie nie skręcał nic tylko jechał, a baba otwarła na maxa drzwi i tyle …
PS Często na autobusach przegubowych w dużych miastach jest nawet z tyłu naklejka z uwagą, że pojazd zachodzi przy skręcie i trzeba brać na to poprawkę bo niby może być daleko od Nas, ale jak będzie się składał do skrętu, czyli łamał to może już zahaczyć. Na niektórych naczepach (transport ponadnormatywny) od ciężarówek również tak jest napisane, ale to najczęściej tych ze skrętnymi osiami tylnymi bo te to dopiero zachodzą i kierowca niestety musi brać na to poprawkę i uważać bo jego wina jak coś zgarnie po drodze.

sisi
1 rok temu

Do goryk,,,,To że auto stoi to nie jest wina golfa ? To jak to można rozumieć ? otworze drzwi przed rowerzystą który jedzie od tyłu czy to autem i jest ok ? to absurd.

Wiater
1 rok temu

Kierowca autobusu wymusił pierwszeństwa szkoda kobitki z golfa 🥲

Goryk
1 rok temu

Kornacki jak miał kolizje maserati to była wina kierowcy autobusu. ,,Kornacki w rozmowie z tvn24.pl poinformował, że policja, która przyjechała na miejsce stwierdziła jednoznacznie winę kierowcy autobusu i został on ukarany mandatem. Była to pierwsza kolizja w historii programu, który ma już 200 wydań.,, i ,,W poprzednim tekście przytaczaliśmy wypowiedź Adama Kornackiego z programu „Zakup kontrolowany”. – (…) jego samochód się poruszał, a nasz nie. Nieporuszający się samochód nie może spowodować kolizji drogowej – tłumaczył w TVN24 Kornacki.,, Filmik dostępny na yt – Maserati GranTurismo accident in Poland
No ale Pani z Ostrowa to nie Kornacki więc to jej wina.

olo
1 rok temu

a taki ladny niemiecki byl

do yogi
1 rok temu

No właśnie tez pomyślałam, że drzwi małego golfa trochę pogięte, nawet jest lusterko, a autobus to szkoda gadać.

Też kobieta,
1 rok temu

ale tak kretyńsko nie wysiada. No kobieto, a od czego masz lusterko?

Senior
1 rok temu

Moja baba w 1990 roku otwierała drzwi wysiadając z naszego malucha i jej drzwi wyrwało z ręki , taki silny wiater był. Drzwi wgniotły blotnik , bo wyrwały się z ogranicznika , ale żem się wnerwił , aż piwo musiałem wychlapać.

Ogurek
1 rok temu

Kobieta i wszystko na temat

17
0
Napisz co o tym sądziszx