Wielka obłuda działaczy PiS

Od ponad roku policja ściga, nawet w środku nocy, każdego kto naruszy rozporządzenie nakazujące zakrywać usta i nos za pomocą maseczki. Prawo zostało ustanowione przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Kto je masowo pogwałcił? Tak, właśnie oni.

Dziś od południa trwa Zjazd działaczy PiS z okręgu kaliskiego. Wśród uczestników można dostrzec ostrowiankę minister Marlenę Maląg, radnego miejskiego Dawida Korzeniewskiego, a także dalej związanych z naszym terenem posłów Tomasza Ławniczaka z Nowych Skalmierzyc czy posła Jana Dziedziczaka.

Co ich łączy? Brak założonych maseczek podczas kilkugodzinnego partyjnego spotkania. Tam wirusa nie ma, bo zapewne nie został wpuszczony z powodu braku legitymacji partyjnej. Jedyny spośród kilkudziesięciu osób z założoną maseczką był kaliski poseł Jan Mosiński.

Powstaje pytanie czy groźnego wirusa nie ma i jesteśmy oszukiwani czy możemy mamy do czynienia z innym wytłumaczeniem.

Na zjazd działaczy wybrano oddalony o 100 kilometrów od Ostrowa Wielkopolskiego pałac w Racocie k. Kościana. Zdjęcia wypłynęły dzięki profilowi jarocińskiej starosty Lidii Czechak.

Spróbujcie państwo wejść bez maseczki do pomieszczeń zamkniętych, to zobaczycie jak obecna władza, zwana także reżimem, da Wam popalić.

Od początku był miejscem spotkań inteligencji.

– czytamy na stronie pałacu.

POLECANE NEWSY
84 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Casanova
10 miesięcy temu

co to za babcia na pierwszym zdjęciu ?

Anty pisowiec
11 miesięcy temu

Prawda jest taka je.. ć PiS bo to przestępcy i sprzedawczyki brukselskie suwerenności Polski. To samo dotyczy Lewicy i PO lub inaczej KO. Natomiast PO to judasze sprzedające suwerenność Merkerowej o lewicy nie będę pisał bo to banda idiotow.

Gimbo
11 miesięcy temu

Przecież Ja Was nie obraziłem tylko prawdę napisałem Ja też byłem zniesmaczony tymi zdjęciami ale gdyby Wasi byli przy Władzy to też było to samo i nie bądźcie tacy Święci i proszę Mi nie ubliżać bo Ja tu jestem osamotniony i nie wypada atakować jednej Osoby przez 666 osób o czerwono fioletowym zabarwieniu

w.r.
11 miesięcy temu

To była ustawka zadymiarzy. a nie żaden bunt .

jaca
11 miesięcy temu

co wolno wojewodzie to nie tobie ….

Anty pisowiec
11 miesięcy temu

Przestępcy z Nowogrodzkiej w W-we zdają sobie sprawę, że ich czas się kończy. I przyjdzie czas rozliczeń tych belzebobow na górze Czarownic. To samo dotyczy wszystkich z wojewodz, powiatów. A więc nie myślcie cyniki, że Sad nie zapuka do waszych drzwi.

do tomasz.
11 miesięcy temu

To był bunt, a mimo wszystko 90% maseczki nosiła. A te gnidy same nałożyły na naród obostrzenia a teraz ich nie respektują. Jeden jedyny Mosiński w maseczce. ***** ***.

tomasz.
11 miesięcy temu

Kiedy w czasie szczytu pandemii , baby z gwiazdorami z PO, włóczyły się po ulicach bez maseczek – to było wszystko OK , Jakoś wtedy redaktorek nic nie pisał o obłudzie Lempart,Trzaskowskiego,Budki …

***** ***
11 miesięcy temu

Do Gimbol . Na Twoją wypowiedz szkoda czasu swoim wpisem dorównałeś tym z tej śmiesznej partii co zwie się pis popatrz na nich co znaczą ci ludzie prostaki takie jak Ty gimbolu . Słaby jesteś jak kaczor i ta cała jego banda włącznie z tym psem pomarszczonym .

karol3414
11 miesięcy temu

@Gimbo, cóż wystarczy wejść na profil Pani Czechak (właśnie sprawdziłem) i post jest z 12 czerwca br. godzina 12:40, a podpis brzmi: „Trwa Zjazd Okręgowy Prawa i Sprawiedliwości okręg Kalisz”

84
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x