OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Fundusz grantowy 2021- rozdanie grantów

Blisko czterdzieści stowarzyszeń odebrało wczoraj granty w ramach 17. edycji Konkursu Grantowego. I choć granty były głównym celem spotkania, wszyscy zgodnie podkreślali, że najważniejsze było znów spotkać się po tak długim czasie.

– Bardzo się cieszę, że mogliśmy się spotkać, by uhonorować społeczną pracę, którzy mimo pandemii i wielu problemów, które piętrzyły się przed każdym z nas, cały czas mieli w sercu i głowie pracę na rzecz naszych wspólnot. To oznacza, że nie brakuje Wam pozytywnej energii, kreacji, która pozwala wciąż tworzyć ciekawe i interesujące projekty dla lokalnych społeczności. Wszystkim Wam serdecznie gratuluję pomysłów i energii! Raz jeszcze dziękuję, że wybieracie pracę na rzecz drugiego człowieka. – mówiła Beata Klimek.

Gościem specjalnym gali byli przedstawiciele firmy Kuźnia Ostrów Wielkopolski . Na zakończenie gali koncert dał zespół Autokorekta działający w Ostrowskie Centrum Kultury pod kierunkiem Paula Pływaczyk .

7 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Waldek
7 dni temu

Czy tych pieniędzy nie szło przelać na konto ? Znowu fizjonomie Urzedu Miasta musza sie pokazać ? .

.piops
7 dni temu

dla łatwego wizerunku politycznego łatwo rozdawac nie swoje

Iwona
8 dni temu

A gdzie maseczki?

Do morgelonów
8 dni temu

Rzygać się chce!

Ela
8 dni temu

I znowulansujemy się za pieniądze podatników. Nie można był ot tak przelewu zrobić nie? Na co się szykujemy? W senatory czy posły idziemy?

Onufry
9 dni temu

Przytulanka w akcji , znowu lans

seniortakaprawda
9 dni temu

Zdjęcia, uśmiechy i przymilania. Jednak Pani Prezydent Ostrowa Wlkp, ma to coś w sobie że wszyscy lgną do niej jak muchy do …..

7
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x