OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Poważny wypadek na końcu powiatu

Przed godziną 7 rano doszło do wypadku na drodze pomiędzy miejscowościami Moja Wola i Janisławice. Na leśnym odcinku drogi samochód osobowy wypadł z drogi, uderzył w drzewo i zatrzymał się na jezdni kołami do góry. Kierująca samochodem bezpośrednio po zdarzeniu była nieprzytomna.

Strażacy z lokalnej jednostki OSP wydobyli osobę poszkodowaną. Wtedy odzyskała przytomność. Zaczęli opatrywać jej zewnętrzne rany i przygotowywać do przekazania zespołowi karetki pogotowia. Poszkodowaną osobę odwieziono do szpitala.

POLECANE NEWSY
11 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
polizei
5 miesięcy temu

Messenger w akcji ……

Banan
5 miesięcy temu

Prędkość telefon w ręce pewnie i jazda jazda disco Polo grało i jest impreza

Rysiu
5 miesięcy temu

Z tego co widać to droga ładnie wygląda nowy asfalt prawie jak autostrada. Gdyby to było w zeszłym roku to zgodził bym się że droga zaniedbana, bo faktycznie było to pasmo dziur z kawałkami asfaltu! Ale teraz jak stół….. nie oczekujmy gejzerów i laserów w środku lasu. Wypadki się zdarzają, ważne że kobieta żyje!

Roman . L
5 miesięcy temu

Do Redakcji . Może i koniec Powiatu ale to świadczy o Starostwie jak się interesuje tym regionem . Brak zainteresowania ze strony Powiatowej . Może by redakcja przyjechała zrobiła kilka fotek jak wyglada droga powiatowa , jak wyglądają znaki drogowe brudne lub oblepione zielonymi chwastami tak wyglada rzeczywistość na końcu powiatu , nie ma na nic wieczne narzekanie ZDP środki zawsze starczają aby zapewnić piękne drogi tylko do końca gminy Odolanów . Malowanie pasów pare lat wstecz do granicy gminy Sośnie , zbieranie poboczy bo wyżej niż droga do granicy gminy Sośnie . A jak wypowiesz się dlaczego tak jest ? Odp . Brak funduszy . Tak właśnie wygląda koniec Powiatu zapraszam redakcje przyjechać zrobić zdjęcia i pokazać jak jest .

Lila
5 miesięcy temu

Dostala drugie zycie…

Sąsiad
5 miesięcy temu

Skąd byla? To z Sośni co ten młody ziomek często zap****ala Golfem ??

Grażyna
5 miesięcy temu

Ludzie, jak nie wiecie co się stało to lepiej nie komentujcie i bzdur nie wypisujcie

Lech
5 miesięcy temu

Im szybciej jedziesz tym bardziej prawdopodobne że cię wolno poniosą…

Ogurek
5 miesięcy temu

Znowu kobieta!!! Dobrze ze nikogo nie zabila!

smok
5 miesięcy temu

Szkoda drzewa.

11
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x