Kolejne dotacje na łapanie deszczu

Miasto Ostrów Wlkp. kontynuuje program dofinansowania dla “łapaczy deszczu”. Pilotażowa edycja dobrze się przyjęła i cieszyła się dużym zainteresowaniem. W tym roku przeznaczone zostanie na projekt 90 tys. złotych, czyli o 20 tys. złotych więcej niż przed rokiem.

Ostrowianie, którzy chcą oszczędzać wodę i pieniądze mogą ubiegać się o wsparcie finansowe w ramach programu w terminie od 11 czerwca do 1 lipca.

Nowością, w tegorocznej odsłonie jest udzielanie dotacja na zbiorniki nie tylko przy budynkach mieszkalnych, ale i przy budynkach towarzyszących np. garażu, budynku gospodarczym.

By ubiegać się o dofinansowanie wystarczy złożyć wniosek w Urzędzie Miejskim Ostrowa Wielkopolskiego. Wnioski będzie można pobrać ze strony internetowej Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim oraz ze strony internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie umostrow.pl

CZYTAJ  Najlepszy oddział dla kobiet

6 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anty pisowiec
1 rok temu

Komuno wróć i komuna wróciła, tak wróciła. Wszyscy (z podatków) finansują wąska grupę społeczną. Obudźcie się obywatele!!! To program bez Prawia i nie Sprawiedliwości. Zacznijcie samodzielnie myśleć Obywatele.!!!

prezes
1 rok temu

Jaka ogromna ta dotacja. Jakieś 20 % kosztów rocznego wynagrodzenia prezesa wybranej spółki komunalnej w Ostrowie… Pękam ze śmiechu… Hi, hi…

Marcin
1 rok temu

Wielu mieszkańców Ostrowa nie czekało na dotacje i od dawna zbierają deszczowkę.Można?? Może ich zauważyć-jakieś miejskie gadżety czy coś w tym rodzaju……

Zonk
1 rok temu

Każda akcja Ostrów dotacja oznacza jedna wielką przysługę dla kolesiów 90 tysięcy czyli z 10 osób skorzysta. Proponuję podać listę powiązań zwycięzców z ekipą z miasta. Niby czasy się zmieniają a sitwą ta sama.kloaka.

Bida PiS
1 rok temu

Szczególnie na zakupach w sklepie czytając paragon matole

Fafszyniak
1 rok temu

I niech ktoś powie, że PIS, na którego głosowałem nie był dobrym wyborem.

6
0
Napisz co o tym sądziszx