OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Prawie utopił się w rzece

Ford mondeo wypadł z drogi na odcinku Górecznik – Przygodzice. Kierowca może mówić o olbrzymim szczęściu, ponieważ osobówka przewróciła się na dach, a do wnętrza wlewała się woda.

Mężczyzna wydostał się o własnych siłach z wraku auta, ale był cały ubłocony. Po usłyszeniu, że na miejsce przyjedzie policja, postanowił oddalić się pieszo z miejsca zdarzenia. Policja próbuje ustalić „szczęśliwca”.

POLECANE NEWSY
12 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Pilotazyscenarzystopizdolotuś.
6 miesięcy temu

Wodnik szuwarek. Wypite miał jak nic….

do Honda
6 miesięcy temu

Bo to dokładnie jest przydrożny rów między jezdnia a drogą rowerową. Tylko w tym roku wyjątkowo dużo w nim wody. A po tytule można by sądzić, że wpadł do Baryczy.

Nick 10
6 miesięcy temu

U bot.

Gaśnica Twojego Starego
6 miesięcy temu

Najwyższy czas wprowadzić drakońskie kary bo zabranie prawka to jak pogrozenie palcem. Prawie nic to nie daje. No bo jaka jest szansa ze POlicja kogoś z nas zatrzymie po pijaku? 0.03%? Przez 11 lat mialem 2 kontrole a robie 15-20tys km na rok

Jòzefa ze wsi
6 miesięcy temu

Uwaga Janusze – po pierwsze to nie jakaś złączka elastyczna(swoją drogą nazwa godna Janusza) tylko strumienica po drugie to disel i kata ma przy kolektorze…

Jechowiec
6 miesięcy temu

Znowu najebany Janusz!!!

Honda
6 miesięcy temu

Na rzeczkę to nie wygląda raczej przydrożny rów.

Majster Do: Śmieszek
6 miesięcy temu

Przecież nie ma kata. Elastyczna złączka jest wspawana:D

Majster
6 miesięcy temu

Haha wycięty katalizator ;D

Obserwator
6 miesięcy temu

Nie wiedziałem że na PO s takie cudeńka potrafią wyczyniać, i jeszcze ta ucieczka, pewnie nabity, o przepraszam chłop szoku dostał trzeba go szukać, trzeba zaangażować strażaków i tą ekipę szukającą zaginionych.

12
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x