Chciał skoczyć na obwodnicę Skalmierzyc?

Po godzinie 21 doszło do nietypowej sytuacji na obwodnicy Nowych Skalmierzyc. Ktoś powiadomił, że mężczyzna prawdopodobnie chce skoczyć na drogę krajową nr 25.

Na miejsce wysłano straż pożarną z Ostrowa Wielkopolskiego, Nowych Skalmierzyc, Boczkowa i Kalisza. Pierwszy zastęp potwierdził obecność potencjalnego samobójcy. Jednak po krótkiej chwili zniknął w otchłani nocy. Akcja trwa.

CZYTAJ  Zapobiegli zamarznięciu

12 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Tom
1 rok temu

Pewnie miał dosyć rządów pisiorów. Co tu się dziwić.

Gimbo
1 rok temu

A czy Obrońcy Samobójców wiecie o tym że Kto w miejscu publicznym targa się na własne życie może przez przypadek komuś zrobić krzywdę tak jak w tym przypadku gdyby skoczył z tego Wiaduktu mógł by doprowadzić Kierowców do nagłego hamowania lub ominięcia przeszkody co by mogło doprowadzić do czołowego zderzenia Kilka temu w Łodzi Student spadając z Wieżowca upadł na Dziewczynę która została sparaliżowana Ja jestem żeby nie dochodziło do takich sytuacji a jak już ktoś chcę jego wola to niech to robi w ustronnym miejscu

Ryszard
1 rok temu

Tak w kwestii przypomnienia. Czytałem w Ziemi Kaliskiej i innych gazetach regionalnych, że w 2020 roku rozpocznie się budowa drugiego pasa ruchu na odcinku Ostrów – Kalisz. Czy ktoś wie kiedy się zaczną prace?

Domikik
1 rok temu

Ludzie j**nijcie sie po co wzywacie służby na takich debili.. Chcą skakać to niech sobie skoczy i będzie spokój jego sprawa

Do Slawo
1 rok temu

Hehehhe tez mam bekę z nich zawsze. To ilu tym razem ich przyjechało?:)

Slawo
1 rok temu

Nie było gdzie jeszcze straży do wezwania w okolicy do tego zdarzenia?

jkip
1 rok temu

,,Parker,, JEBNIJ SIE W TEN GŁUPI CYMBAŁ chyba ci rurki jaja uciskają

O zi
1 rok temu

Pewnie budka wywalił go z ko

Muszka
1 rok temu

Po co komplikuje innym zycie?

oo
1 rok temu

„NOWY ŁAD” właśnie wszedł w życie!!!!Cymbał tylko obtłukł by se ten tępy ryj, ewentualnie narobił by problemów jakiemuś kierowcy. Pewnie chciał to zrobić w podzięce ,że żyje w tak pięknie zarządzanym kraju!

12
0
Napisz co o tym sądziszx