OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zniszczono ostrowski Ratusz

W nocy z niedzieli na poniedziałek zniszczono elewację ostrowskiego Ratusza. Ktoś oblał czerwoną farbą tablicę i wypisał „1939-1989 – > okupacja”. Pojawił się także krzyż celtycki.

Tablica została powieszona z okazji upamiętnienia: „w trzecią rocznicę oswobodzenia miasta Ostrowa spod jarzma okupcji niemieckiej przez oddziały armii czerwonej oraz dzięki spontanicznemu wysiłkowi miejscowej ludności ku uczczeniu pamiętnego dnia 23 stycznia 1945 r.”

P0T

POLECANE NEWSY
43 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Sprawca
6 miesięcy temu

A h.. j z Ratuszem napewno pisiory w nim siedzą.

adrianP.
6 miesięcy temu

banda Pacyny a policja jak zwykle nic nie zrobi…

Do Ciekawy
6 miesięcy temu

Złapał i to wiele razy, jedna z nielicznych wiarygodnych firm ochroniarskich.

Ciepłownik
6 miesięcy temu

Jaka wiedza, takie komentarze. Prawda, że Ruscy to mordercy z Katynia i ci, których przez wiele lat polskie władze musiały słuchać, ale z drugiej strony nikt nas w czasach PRL do gazu nie wysyłał i z głodu nie umieraliśmy. A gdyby nie oni tu przyszli, to kto? Zachodni alianci, czy Anders na białym koniu? Może tak, ale tylko w przypadku, gdyby ZSRR był wielkości Rumunii. A tak, to sprzedali nas Ruskim w Jałcie i nawet w defiladzie w Londynie nasi żołnierze nie szli. Niestety, nasza historia jest bardzo zawikłana i pewnych wydarzeń nie da się jednoznacznie określić i zinterpretować, ale wandalizm pozostaje wandalizmem i trzeba za to surowo karać.

Pacynka Pacynkowata
6 miesięcy temu

Adi brzydal umie się klepać czy to cienias jest? Bo bym mu chętnie liścia sprzedał.

Bugaj
6 miesięcy temu

Sołtys łysa świnia stary capo ormo prowokator co ofiarę z siebie robi cwel jeden co nachodzi Bugaja , bo nikt go nie lubi i nie ma dokąd pójść I tamta jego bezpłodna samotna konfitura z zajechanym ryjem. Pociąg już dawno odjechał , jak byś nie wiedziała… Cała rodzina patologia. Łysa świnia w hasioku grzebie , puszki wyciąga po ruskach , wstydu nie ma.

sam
6 miesięcy temu

a monitoring gdzie ?

Ciekawy
6 miesięcy temu

Do złego Sezam jeszcze nikogo nie złapał

Artiku
6 miesięcy temu

Ta komunistyczno socjalistyczna tablica powinna zniknąć. Zniewolenie Polski trwało do 39′ – 89′. Najpierw nazistowskie czuby. Po wojnie moskwa sterowała wszystkim zaczynając od odrzucenia planu Marshalla, wywiezienie całego przemysłu i ograbienie kraju i postawienie swoich lizusów u sterów władzy. Zrobili sobie kolonie radziecką. Tak jak angole na czarnych lądach wcześniej. Każdy każdego w dupę ruchał od zarania dziejów. Dlatego dopiero teraz wychodzimy z czarnej dupy.
Adidas Pajacyna jest zwykłym oszołomem upyprał elewacje naszego polskiego ratusza! Wyrzekamy się tego pyproka!!!!

♧₩¥£
6 miesięcy temu

Nie tylko Sowieci wyzwolili Ostrow Wlkp, ale wprowadzili rządy komunizmu.Dlatego mieszkańcy są wdzięczni…..

43
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x