Muzyk z naszego powiatu wyleczony z COVID-19 amantadyną

Amantadyna to lek głównie stosowany u osób z chorobą Parkinsona. Jednak od marca 2020 roku lekarz z Przemyśla zaczął ją stosować u pacjentów zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2 i rozwiniętą chorobą COVID-19. Rząd Polski najpierw ignorował, później zakazał, a obecnie dopuszcza jej stosowanie. Poniżej przedstawiamy świadectwo znanego muzyka z powiatu ostrowskiego.

Według dostępnych informacji, amantadyna ma powstrzymywać rozwój wirusa. Dzięki czemu COVID-19 zostaje zatrzymany, a pacjenci po 2-3 dobach odczuwają znaczącą poprawę zdrowia. Lek kosztuje kilka złotych, bowiem jest znany od wielu lat i wygasł patent na jego skład. Może zastanawiać dlaczego rząd Polski tak późno postanowił zbadać jego skuteczność w kontekście wielu osób, które umarły z wykrytym koronawirusem.

Bogusław Cebulski to lider zespołu Kapela znad Baryczy. Jako mieszkaniec Odolanowa aktywnie działa na rzecz małej ojczyzny i promuje ją grając w różnych miastach Polski. Jego rodzinę również zaatakował koronawirus, o czym dokładnie napisał poniżej:

Muszę o tym napisać!!! Przeszedłem ciężkie chwile w związku z moja chorobą zakażenia SARS- CoV-2 . Jestem z tzw. grupy osób wysokiego ryzyka ze względu na „choroby towarzyszące” ,zarażona została cała moja rodzina / wysoka temperatura pow. 39 st. kaszel, osłabienie , brak apetytu itp./. Mój przypadek był szczególny , temperatura poniżej normy, duszności z potwornym kaszlem.

Wezwana karetka Zespołu Ratownictwa Medycznego wykonała test antygenowy /pozytywny/ i po ogólnych badaniach zaproponowano przewóz do szpitala , którego odmówiłem mając w domu war unki leczenia podobne do szpitalnych a może nawet lepsze! Następnego dnia otrzymałem od lekarza dodatkowe lekarstwa w tym cykl leczenia amantadyną i antybiotykiem i po perypetiach z zakupem leku udało się rozpocząć ośmiodniowy cykl leczenia chyba w ostatnim momencie! W trzecim dniu leczenia poczułem się zupełnie inaczej i zacząłem normalnie oddychać chociaż kaszel jeszcze nie ustąpił. Dziś mija dwa tygodnie ,jeszcze jestem osłabiony ale wychodzę na spacer ,oddycham pełnymi płucami ,może jeszcze się męczę przy wysiłku, spadłem na wadze 8 kilo ale czuję ,że pokonałem wirusa! Dziękuję wszystkim przyjaciołom oraz rodzinie za modlitwy w intencji mojego zdrowia i mojej rodziny bo wiem, że takowe były i dziękuję Panu Bogu ,że ich wysłuchał!

Napisałem o tym dlatego, że być może ktoś skorzysta z tej drogi terapii i także się uratuje . Pragnę przy tym podziękować dr. Bodnarowi z Przemyśla ,który tę metodę leczenia amantadyną wprowadził i mojemu przyjacielowi dr. Tomkowi , który te metodę u mnie i mojej rodziny zastosował.

Opis jak działa amantadyna przy koronawirusie:
https://przychodnia-przemysl.pl/profesor-tlumaczy-jak-dziala-amantadyna-w-sars-cov-2/

CZYTAJ  15-latka w stanie krytycznym walczy o życie

Proponowany schemat leczenia – powinno się stosować go przy nadzorze lekarza
https://przychodnia-przemysl.pl/mozna-wyleczyc-covid-19-w-48-godzin/

85 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Paw43
1 rok temu

Też korzystałem z amantadyny i też potwierdzam – 2 dni i czułem sie jak w pełni zdrowy. Przeszło bokiem dzieki amantadynie

Ciepłownik
1 rok temu

Następna teoria spiskowa. A Boguś niech hit o cowidzie napisze.

Katolik
1 rok temu

Taka postawa chwali się Panu. Powstaje pytanie- Dlaczego taki lek nie jest stosowany na masową skalę i nic o jego działaniu nie mówi się w TVP itp. stacjach? Pan jako czołowy działacz PIS-u w gminie Odolanów powinien coś na ten temat wiedzieć. Czyż nie tak? Boga niech Pan zostawi w spokoju. To nie chusteczka żeby nią powiewać jak na pochodzie 1-go maja. On wie zawsze jak postąpić….. << a ostatni będą pierwszymi>>.

Jasio
1 rok temu

Bylem chory chyba Covid ,zjadlem krowie lajno i ozdrowialem, ….na glupote nie ma sczepionki ,szkoda…; amantadyna byla lekiem na wirusa grypy tez, NIE DZIALA na Covid !!!! w Lublinien zmarlo 17 osob zazywajac amantadyne…nie pomogla…moze najwyzszy czas wierzyc w to co mowia eksperci i lekarze …

Wirusekk
1 rok temu

Byłam chora, na początku lekkie przeziębienie,potem bóle mięśni,duszności,temp 37,5,wiedziałam ze to Covid , mąż był też chory i reszta rodziny, na swoją odpowiedzialność brałam AMANTADYNE juz po pierwszej tabletce poczułam się lepiej, mogłam oddychać, kaszel odrazu nieustąpił ale znikneły bóle mięsni,a moje płuca zaczeły nabierać tlenu,sukcesem jest branie amantadyny odrazu przy pierwszych objawach,do dzis czuje skutki tego wirusa,osłabione włosy,szybko się męczę,nadal niemam smaku i węchu a minął już miesiąc,ale żyję, mowcie co chcecie ale mi i mojej rodzinie AMANTADYNA POMOGŁA! Oprucz niej brałam też magnez,vit d 2000,vit c 1000 a na goraczke peralgine.

Last edited 1 rok temu by Wirusekk
Pacjent
1 rok temu

Najlepszy jest rycynus.

Ucho
1 rok temu

Pewna pani, sędzia już dawno była leczona Amatandyną…… Z tv to wiem……

Do pani wiosna
1 rok temu

Pani wiosna.A co działa?Szczepionka?Nad Amantadyną są obecnie prowadzone badania kliniczne.Ale zapewne bogate lobby producentów szczepionek będzie się dwoiło i troiło aby nie dopuścić do obrotu środka który zepsuje ich szczepionkową zabawę. Za duże pieniądze za wielcy ludzie utopili w przedsięwzięcie pt „szczepionka na covid” aby jakiś polski lekarz śmiał im przeszkodzić w interesie życia. Tutaj pani wiosna liczy się zysk .Nie zdrowie ludzkie, tylko zysk ze.sprzedaży szczepionek,nieważne jak zadziała i nieważne czy ludzie umrą.Szczepionka sprzedana interes zrobiony.

Last edited 1 rok temu by Do pani wiosna
żona
1 rok temu

Do xxx. Nikomu niczego nie zazdroszczę. Zresztą nie ma czego. Ale gdybyś miał chorego na parkinsona w domu i nie mógł kupić kluczowego leku, to też byś się wkurzył. Najpierw zapewnić leki osobom przewlekle chorym, a potem ewentualnie kombinować dalej.

pani wiosna
1 rok temu

Kompletna bzdura, amantadyna NIE DZIAŁA, są na to badania kliniczne !!!, to, że ktoś wyzdrowiał to bardzo dobrze, ale wyzdrowienie nie ma nic wspólnego z amantadyną

85
0
Napisz co o tym sądziszx