Majowy kiermasz ogrodniczy – zapowiedź

Udostępnij
Tweet

Jeśli szukasz kwiatów, krzewów, a także mebli do swojego ogrodu, spółka Targowiska Miejskie S.A. zaprasza do odwiedzenia wiosennego targu ogrodniczego, który tradycyjnie organizowany będzie na terenie targowiska przy ul. Witosa. W tym roku wiosenne handlowanie ogrodnicze obywać się będzie w dniach 1-2 maja, w godzinach od 7 do 15.

Wiosenny Targ Ogrodniczy to doskonała okazja do zaprezentowania oferty wielu wyspecjalizowanych ogrodników i szkółkarzy, wystawców z branży rolniczej, importerów i producentów sprzętu, a także narzędzi ogrodniczych, nawozów, środków ochrony roślin, altan i mebli ogrodowych oraz innych firm związanych z ogrodnictwem.

Organizowane przez Spółkę Targowiska Miejskie S.A. kiermasze i targi ogrodnicze, co roku przyciągają rzeszę zainteresowanych zakupem w atrakcyjnych cenach m.in. drzewek, krzewów ozdobnych i owocowych, nasion, sadzonek, cebulek, kwiatów pnących, ciętych i doniczkowych, gotowych kompozycji kwiatowych, bylin, ziół, trawy oraz ciekawych rzeźb i figur ogrodowych, pięknych donic i wazonów ozdobnych, a także ziemię i akcesoria ogrodnicze.

Pojawią się także firmy, które zaprezentują swoją ofertę na świadczenie usług ogrodniczych oraz specjalistyczny sprzęt do wykonywania prac ziemnych i ogrodowych, a także na wykonanie oczek wodnych i projektowanie ogrodów.

Wiosenny Targ Ogrodniczy to również okazja do bezpośrednich rozmów z producentami, skorzystania z fachowych porad dotyczących pielęgnacji roślin i kwiatów, krzewów oraz na temat projektowania terenów zielonych – czyli o tym, co niezbędne do prowadzenia własnego ogrodu, działki, czy aranżacji tarasu lub balkonu.

Podczas tegorocznego dwudniowego Wiosennego Targu Ogrodniczego będzie można również zakupić inne produkty takie jak: żywność, warzywa i owoce, odzież, obuwie, tekstylia, artykuły przemysłowe, meble, rowery.

Wiosenny Targ Ogrodniczy rozpocznie się w sobotę 1 maja o godzinie 7. Wydarzenie organizowane jest z zachowaniem reżimu sanitarnego, dlatego odwiedzający proszeni są o stosowanie się do obowiązujących zaleceń sanitarnych – przede wszystkim o zachowanie dystansu społecznego, noszenie maseczek i częste dezynfekowanie rąk.

CZYTAJ  Zwolnione z pracy za brak staników

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Małgorzata
3 lat temu

Czy po mimo brzydkiej pogody są jednak te targi w Ostrowie

11
0
Napisz co o tym sądziszx