OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Majowy kiermasz ogrodniczy – zapowiedź

Jeśli szukasz kwiatów, krzewów, a także mebli do swojego ogrodu, spółka Targowiska Miejskie S.A. zaprasza do odwiedzenia wiosennego targu ogrodniczego, który tradycyjnie organizowany będzie na terenie targowiska przy ul. Witosa. W tym roku wiosenne handlowanie ogrodnicze obywać się będzie w dniach 1-2 maja, w godzinach od 7 do 15.

Wiosenny Targ Ogrodniczy to doskonała okazja do zaprezentowania oferty wielu wyspecjalizowanych ogrodników i szkółkarzy, wystawców z branży rolniczej, importerów i producentów sprzętu, a także narzędzi ogrodniczych, nawozów, środków ochrony roślin, altan i mebli ogrodowych oraz innych firm związanych z ogrodnictwem.

Organizowane przez Spółkę Targowiska Miejskie S.A. kiermasze i targi ogrodnicze, co roku przyciągają rzeszę zainteresowanych zakupem w atrakcyjnych cenach m.in. drzewek, krzewów ozdobnych i owocowych, nasion, sadzonek, cebulek, kwiatów pnących, ciętych i doniczkowych, gotowych kompozycji kwiatowych, bylin, ziół, trawy oraz ciekawych rzeźb i figur ogrodowych, pięknych donic i wazonów ozdobnych, a także ziemię i akcesoria ogrodnicze.

Pojawią się także firmy, które zaprezentują swoją ofertę na świadczenie usług ogrodniczych oraz specjalistyczny sprzęt do wykonywania prac ziemnych i ogrodowych, a także na wykonanie oczek wodnych i projektowanie ogrodów.

Wiosenny Targ Ogrodniczy to również okazja do bezpośrednich rozmów z producentami, skorzystania z fachowych porad dotyczących pielęgnacji roślin i kwiatów, krzewów oraz na temat projektowania terenów zielonych – czyli o tym, co niezbędne do prowadzenia własnego ogrodu, działki, czy aranżacji tarasu lub balkonu.

Podczas tegorocznego dwudniowego Wiosennego Targu Ogrodniczego będzie można również zakupić inne produkty takie jak: żywność, warzywa i owoce, odzież, obuwie, tekstylia, artykuły przemysłowe, meble, rowery.

Wiosenny Targ Ogrodniczy rozpocznie się w sobotę 1 maja o godzinie 7. Wydarzenie organizowane jest z zachowaniem reżimu sanitarnego, dlatego odwiedzający proszeni są o stosowanie się do obowiązujących zaleceń sanitarnych – przede wszystkim o zachowanie dystansu społecznego, noszenie maseczek i częste dezynfekowanie rąk.

11 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Małgorzata
16 dni temu

Czy po mimo brzydkiej pogody są jednak te targi w Ostrowie

Anna
17 dni temu

Na rogu ul Witosa kolo ronda na placu targowym

Małgorzata
18 dni temu

Kochani a gdzie to jest dokładnie czy gdzieś okolice galer jestem z poza Ostrowa

Ostrowianka
19 dni temu

Wreszcie coś ciekawego, cieszę się że będę mogła kupić kwiatki na balkon, jak zawsze będzie z czego wybierać.

Dario
19 dni temu

A co z targami w Przygodzicach? Przysnęło się wlodażom? Mnie akurat pasuje bo z Ostrowa jestem

Rimac deweloper
20 dni temu

Znajomy z Kalisza tam sprzedaje. Mówi że dobry interes te kiermasze

iiiiiiiiiiii
20 dni temu

Do Pankracy, zwykłe targi są i jakoś nikt się nie zaraził. Większe zagrożenie w kościele.

Edek
20 dni temu

“Atrakcyjne ceny” czyli golenie frajerów

Ogrodnik
21 dni temu

I ceny kosmos zapewne

Pacjent cov
21 dni temu

Do pankracy .Zapytaj sie pacjentow oddzialów covidowych ,czy jest pandemia albo wyladuj na takim oddziale (czego ci nie życzę)to zobaczysz ,czy jest pandemia ,czy jej nie ma .

11
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x