OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Młody motocyklista zginął na początku sezonu (aktualizacja)

Motocyklista po zderzeniu z samochodem zginął, choć o jego życie walczono przeprowadzając reanimację. Motocykliści dopiero co rozpoczęli sezon i jest to prawdopodobnie pierwsza ofiara w tym sezonie. 

Do śmiertelnego wypadku doszło na drodze krajowej nr 36 koło Kobylina (powiat krotoszyński).

Z ustaleń policji wynika, że 26-letni kierowca ciężarowego STAR-a skręcając w lewo na posesję nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z przeciwka motocykliście. Ustalono tożsamość ofiary, to 26-letni mieszkaniec powiatu rawickiego.

 

51 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jestem_z_miasta
3 miesięcy temu

Każda śmierć, niesie z sobą jażmo smutku. Dla rodziny, i dla sprawcy. Wiem jedno. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Nie ważne, czym jedziesz. Myślenie ma przyszłość. Pierwszeństwo nie zwalnia z myślenia, że ktoś Ci go nie ustąpi.
Smutna prawda, ale innej nie będzie

GOSIACZEK
3 miesięcy temu

Apropo niektórych komentarzy …motocyklisci nie wsiadają na Moto żeby się zabić;( to pasja i Ci którzy tego nie szanują i nie rozumieją nie powinni wogole siadać za kierownicą nawet auta …a tu apropo komentarza kierowcy który napisał o braku szacunku…zginal młody chłopak i po co się doszukiwać…wymuszenie pierwszeństwa..motocyklista w przeciwieństwie do kierowcy auta nie ma żadnej ochrony i nie musi szybko jechać żeby zginąć.;( wystarczy błąd …jeden błąd…niewazne czyj ..ginie człowiek. [*]SPOCZYWAJ W POKOJU

OSW
3 miesięcy temu

Ciekawe czy motocyklista pozwolił w ogóle kierowcy zastosować zasadę ograniczonego zaufania czy wyrósł zaraz przy nim ???

Marcin osw
3 miesięcy temu

Szkoda i skoro widzę że MOTOCYKLISTA NIEWINNY to nie będę pisał głupot. Niech spoczywa w spokoju.

Last edited 3 miesięcy temu by Marcin osw
To JA !
3 miesięcy temu

Od kiedy każdy samochód musi jeździć na światłach motocykliści stali się “niewidzialni”
Kiedyś kierowcy zauważali mały obiekt bo wyróżniał się jazdą w dzień na światłach, teraz wszędzie pełno świateł i znów są niewidzialni, szczególnie jak za nim jedzie duży pojazd na światłach…

juras
3 miesięcy temu

no cóż trzeba myśleć bywa za siebie i innych. podziwiam tych co na motocyklach jeżdżą teraz 15 lat temu przestałem bo pojawił się strach.!

Znajoma M
3 miesięcy temu

Widzę, że nie ma w was ogóle pokory mam mam nadzieje, że spotka was odpowiednia kara, jak można być takimi podłymi ludźmi bo jechał na motorze to była jego wina?? Gówno wiecie gdybyście znali Mateusza doskonale wiedzielibyście, że był ostrożny i nie zrobiłby głupoty, żeby wjechać pod koła ciężarówki!! Miał do kogo wracać był bardzo dobrym instruktorem jazdy i zawsze wiedział co zrobić nawet w stresujących sytuacjach dużo razy mi pomógł.. Powinniście się wstydzić pisząc takie rzeczy.. Świeć Panie nad jego duszą [*]

Ostrowianka
3 miesięcy temu

Do NO RESPEKT
NIE ŻYCZ NIKOMU CO TOBIE NIE MIŁE TO RAZ A PO DRUGIE CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM CHYBA ŻE MASZ Z TYM PROBLEMY OBOJĘTNIE Z JAKĄ PRĘDKOŚCIĄ JECHAŁ BY MOTOCYKLISTA MIAŁ PIERSZEŃSTWO A ZASRANYM OBOWIĄZKIEM KIEROWCY STARA BYŁO POCZEKAĆ I PRZEPUŚCIĆ MOTOCYKLISTĘ A NIE PCHAĆ SIĘ JAK ŚWINIA I TYLE W TEMACIE!!!!!!

Znajoma
3 miesięcy temu

Ludzie więcej pokory, młody człowiek zginął, a wy zamiast ogarnąć się to widzicie jego winę bo jechał na motorze, i co z tego? Zginął nie ze swojej winy miał wiele planów na resztę życia, a teraz już nie będzie mógł ich spełnić! Mateusz kochany spoczywał w spokoju! Zawsze w naszych serduszkach! [*] 😢

Badacz Biblii
3 miesięcy temu

Słowo Boże mówi “Oko za oko , ząb za ząb” Więc czemu by nie zabić kierowcy Stara? ☺

51
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x