OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Kierowca BMW się doigrał. Miała to być zwykła kolizja

Na odolanowskim rynku doszło do pozornie zwyczajnej kolizji dwóch aut osobowych. Wezwana na miejsce policja odkryła popełnienie przestępstwa przez kierowcę BMW.

Do kolizji doszło około godziny 16. Kierowca. BMW wjechał w tył Suzuki. Policjanci tradycyjnie przeprowadzili badanie trzeźwości uczestników kolizji.

Ku ich zaskoczeniu sprawca wydmuchał 0.8 promila alkoholu. 33-letni mężczyzna będzie musiał pokryć z własnych pieniędzy koszt naprawy uszkodzonych aut. Dodatkowo otrzyma nakaz zapłaty do 60 tys. zł .

  • grzywna, ograniczenie wolności lub kara więzienia;
  • zakaz prowadzenia pojazdów od 1 roku do 15 lat;
  • kara pieniężna od 5000 zł do 60 000 zł (na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej);
  • 10 punktów karnych.
POLECANE NEWSY
12 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
OSW
6 miesięcy temu

Jestem prostym człowiekiem i kierowcą – widzę stare BMW lub AUDI na niżej wymienionych w komentarzach rejestracjach więc zachowuję ostrożność x 1000 razy bo wiem, że jeden z drugim kmiot zaraz coś wywinie na drodze, hadziaje tymi szrotami jeżdżą i tyle, nikt mi nie powie, że te bardzo ostatnio popularne i pospolite na naszych drogach auta są prestiżowe, nikt normalny tego nie kupuje nie oszukujmy się …
Od kiedy Niemcy przesiedli się na nowe modele BMW i AUDI to nasz kraj zalewą 10 – 15 letnie ulepy wypierdziane przez starych Niemców bo oni je oddawają na złom do kasacji, a u Nas to niby wielki prestiż i później jedzie taki przysłowiowy Seba i myśli, że w 15 letniej beemce jest wielkim panem i kimś, kimś to i on może jest, ale na swojej wsi i tyle i nie nie zazdroszczę nikomu żadnego samochodu bo sam jeżdżę takim, że bym sobie mógł co najmniej 8 takich BMW jak na zdjęciu za nie kupić, po prostu widzę co się dzieje na drogach i jak jeździ 99 % posiadaczy uprawnień bo kierowcami nie można ich nazwać takich złomków.

Skazany
6 miesięcy temu

Najgorsze tablice rejestracyjne (tym samym kierowcy):
1. PKR
2. DMI
3. PKA
4. POT
Reszta jest znośna

1 1
6 miesięcy temu

Bolid Miejskiego Wieśniaka

Miki
6 miesięcy temu

Ten pan z Bmw to jeszcze nie jest taki aż żeby go karać powinniście zwrócić uwagę koniecznie na innych kierowców co jeżdżą Bmw seri 3 i bmw x3 są to tak zwani cwaniaczki jeżdżą na podwójnej ciągłej i znacznie przekraczają prędkość . Pozdrawiam Policje z drogówki krotoszyńską i ostrowską 😀 Naj lepiej tak jest klapki na oczy i nic nie widać 😀

Rysiu
6 miesięcy temu

Powinni konfiskować pojazd, i na licytację wystawić jako narzędzie popełnienia przrstępstwa! Pijany za kółkiem- brak litości!

Rimac deweloper
6 miesięcy temu

DMI i pkr. Z daleka to bydło 🐮

09000
6 miesięcy temu

prawdziwy gnój wiejski . UE dała burakowi nasze podatki i zamiast krowami po polu kieruje BMW i to nawalony . Za Stalina za stodołę i w czapę. Karac takie bydło .

Sioferrrr
6 miesięcy temu

Hej Ty z Bończy . Weź no Ty se na wstrzymanie Baranie jak gołym okiem nie sięgniesz to w ostatnim czasie to jak nie PKR to DMI a już nie wspomnę o POT i przestań opowiadać bzdury zdążają się też inni obsrańcy co nie potrafią jechać . Wiec bez takich mi tu Buraku .

Drajwer
6 miesięcy temu

Pijana świnia w Bolidzie Młodzieży Wiejskiej!!!
Dowalić gnojowi najwyższy wymiar kary i prawo jazdy zabrać dożywotnio bez prawa ponownego zdawania egzaminu!!!
Stać debila na bmw to i na zapłacenie za mandat i szkody w tamtym aucie!!!
I tak każdego gnoja co pije i prowadzi auto lub inny pojazd mechaniczny!
STOP pijakom na drogach!!!!
Eliminować takich debili!!!

Karol
6 miesięcy temu

Ewidentnie wina tuska jak się nie patrzy.

12
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x