Kilka radiowozów pod siłownią. Właściciel przez godzinę ich zwodził

Udostępnij
Tweet

Kilka radiowozów podjechało pod siłownię, która była podejrzewana i niestosowanie się do obostrzeń wynikających z rozporządzenia. Co prawda wątpliwym jest czy rozporządzeniem można zabronić jakiejkolwiek dzisialnosci gospodarczej, ale policja wykonuje odgórne rozkazy.

Wszystko działo się dziś w Kaliszu przy ul. Wojska Polskiego. Policjanci wykonywali standardową kontrolę siłowni, która mieści się w tym samym obiekcie, co kaliski park trampolin.

Zgodnie z obostrzeniami siłownie nie mogą działać. Wyjątek przewiduje, że mogą być dostępne „dla członków kadry narodowej polskich związków sportowych w sportach olimpijskich” – mówi asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu dla portalu faktykaliskie.pl – Właściciel odmówił jednak otwarcia drzwi i wpuszczenia policjantów do środka. Negocjacje z mężczyzna trwały przez blisko godzinę.

Na miejscu interweniowało kilka radiowozów. Policjanci nie ustępowali, bo wiedzieli, że w środku są goście.

Ostatecznie właściciel otworzył i potwierdziło się, że w siłowni znajduje się około 30 osób. Mężczyzna twierdził, że to członkowie kadry narodowej. Przeprowadzone zostały czynności, osoby te wylegitymowano i będziemy teraz ustalać, czy nie doszło do naruszenia przepisów – dodaje asp. Anna Jaworska-Wojnicz.

Podobne informacje przekazała nam pracownica obiektu. Recepcjonistka powiedziała, że osoby ćwiczące zapisuje jako „członków kadry narodowej w kategorii sporty sylwetkowe”. Zaznaczyła, że w trzeciej fali koronawirusa zainteresowanie ćwiczeniami jest dużo mniejsze. Kilka dni wcześniej tę samą siłownię mieli też kontrolować pracownicy sanepidu.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  PL2050 i PSL ujawnili kandydatów do rady Ostrowa
Subskrybuj
Powiadom o

34 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Paker
2 lat temu

A w Ostrowie spoko i gitara. Na Paderewskiego wielka akcja policji i sanepidu była w siłowni nawet na TVN pokazywali i co. Można? Można! Siłownia działa w najlepsze a policjanci co najwyżej mogą sobie popatrzeć z drugiej strony ulicy jak stoja przy punkcie wymazow. Ha ha ha brawo właściciel i cwiczacy.

kier
2 lat temu

Ciekawe czy pod którymś z kościołów Ostrowa , w niedzielę będzie choć jeden radiowóz ?

Do Jacek
2 lat temu

Jacku,musisz drążyć temat wyżej. Niestety to nie premier, prezydent czy król jakiegokolwiek kraju winien jest temu,że garstce najbogatszych ludzi tego Świata zamarzył się nowy porządek. Każdy powinien do takiej wiedzy dotrzeć, mając odrobinę dobrej woli i trzeźwego myslenia. Niestety Ale to z czym mamy obecnie do czynienia to realizacja ustalonych już bardzo dawno wytycznych na konferencjach ONZ czy spotkaniach komisji trójstronnej czy grupy Bildenberg.To oni trzymają nas za gardło, nie premierzy,prezydenci czy królowie. Proces naszego zniewalania planowany był przez kilkadziesiąt lat i teraz mamy właśnie realizację tego poprzez m.in.akcje pandemia.W inny konwencjonalny sposób nie dałoby się tego wprowadzić a tak widzimy jak krok po kroku jesteśmy zniewalani,manipuluje się ludźmi w bardzo przemyślany sposób, nawet w taki abyś myślał że wina za ten stan rzeczy spoczywa na premierze.Jak widzisz dajesz się na to nabrać jak większość ludzi.

Osw
2 lat temu

Do Mieszkaniec
Jabać PiS kaczora i cała ta bande ciebie tak samo oszołomie

34
0
Napisz co o tym sądziszx