OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Kilka radiowozów pod siłownią. Właściciel przez godzinę ich zwodził

Kilka radiowozów podjechało pod siłownię, która była podejrzewana i niestosowanie się do obostrzeń wynikających z rozporządzenia. Co prawda wątpliwym jest czy rozporządzeniem można zabronić jakiejkolwiek dzisialnosci gospodarczej, ale policja wykonuje odgórne rozkazy.

Wszystko działo się dziś w Kaliszu przy ul. Wojska Polskiego. Policjanci wykonywali standardową kontrolę siłowni, która mieści się w tym samym obiekcie, co kaliski park trampolin.

Zgodnie z obostrzeniami siłownie nie mogą działać. Wyjątek przewiduje, że mogą być dostępne “dla członków kadry narodowej polskich związków sportowych w sportach olimpijskich” – mówi asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu dla portalu faktykaliskie.pl – Właściciel odmówił jednak otwarcia drzwi i wpuszczenia policjantów do środka. Negocjacje z mężczyzna trwały przez blisko godzinę.

Na miejscu interweniowało kilka radiowozów. Policjanci nie ustępowali, bo wiedzieli, że w środku są goście.

Ostatecznie właściciel otworzył i potwierdziło się, że w siłowni znajduje się około 30 osób. Mężczyzna twierdził, że to członkowie kadry narodowej. Przeprowadzone zostały czynności, osoby te wylegitymowano i będziemy teraz ustalać, czy nie doszło do naruszenia przepisów – dodaje asp. Anna Jaworska-Wojnicz.

Podobne informacje przekazała nam pracownica obiektu. Recepcjonistka powiedziała, że osoby ćwiczące zapisuje jako „członków kadry narodowej w kategorii sporty sylwetkowe”. Zaznaczyła, że w trzeciej fali koronawirusa zainteresowanie ćwiczeniami jest dużo mniejsze. Kilka dni wcześniej tę samą siłownię mieli też kontrolować pracownicy sanepidu.

34 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Paker
11 dni temu

A w Ostrowie spoko i gitara. Na Paderewskiego wielka akcja policji i sanepidu była w siłowni nawet na TVN pokazywali i co. Można? Można! Siłownia działa w najlepsze a policjanci co najwyżej mogą sobie popatrzeć z drugiej strony ulicy jak stoja przy punkcie wymazow. Ha ha ha brawo właściciel i cwiczacy.

kier
12 dni temu

Ciekawe czy pod którymś z kościołów Ostrowa , w niedzielę będzie choć jeden radiowóz ?

Do Jacek
12 dni temu

Jacku,musisz drążyć temat wyżej. Niestety to nie premier, prezydent czy król jakiegokolwiek kraju winien jest temu,że garstce najbogatszych ludzi tego Świata zamarzył się nowy porządek. Każdy powinien do takiej wiedzy dotrzeć, mając odrobinę dobrej woli i trzeźwego myslenia. Niestety Ale to z czym mamy obecnie do czynienia to realizacja ustalonych już bardzo dawno wytycznych na konferencjach ONZ czy spotkaniach komisji trójstronnej czy grupy Bildenberg.To oni trzymają nas za gardło, nie premierzy,prezydenci czy królowie. Proces naszego zniewalania planowany był przez kilkadziesiąt lat i teraz mamy właśnie realizację tego poprzez m.in.akcje pandemia.W inny konwencjonalny sposób nie dałoby się tego wprowadzić a tak widzimy jak krok po kroku jesteśmy zniewalani,manipuluje się ludźmi w bardzo przemyślany sposób, nawet w taki abyś myślał że wina za ten stan rzeczy spoczywa na premierze.Jak widzisz dajesz się na to nabrać jak większość ludzi.

Osw
12 dni temu

Do Mieszkaniec
Jabać PiS kaczora i cała ta bande ciebie tak samo oszołomie

jacek
12 dni temu

Każdy któremu zamknieto firme powinien wytoczyć proces o oedszkodowanie premierowi , posłom ale z oskarzenia prywatnego , bo co z tego że pozwą państwo? to tak jakby pozwali reszte społeczeństwa

Beka
12 dni temu

Szykuje się interesujący proces. Sympatycy POPiS wspólnym wysiłkiem zniszczyli “ten kraj” a teraz będą się procesować czy to wolność słowa czy obraza:) Ja bezstronny obserwator z popcornem i piwem. Z jednej strony tez uważam że PiS nas wykańcza na skalę niespotykaną! Z drugiej zaś strony język komentatora ***** *** do kulturalnych nie należy. Interesujące jak walka M. Najmana w PPV.

Mata
12 dni temu

W Ostrowie wszystkie otwarte i kazdy moze trenować i dobrze !

Do Mieszkaniec
12 dni temu

Też jestem za tym aby zgłosić finansjere żydowską tam gdzie trzeba i zrobić z nimi porządek aby nie robili bezkarnie tego co robią

Paweł
12 dni temu

Trzeba rozstawić sprzęt w kościele 🙂 tam nie ma wirusa 😀 albo na siłowni zrobić miejsce kultu 😀
W końcu są tam kulturyści 😀

Last edited 12 dni temu by Paweł
Mmii
12 dni temu

Chcieliscie PiS Macie PIS a teraz wielkie pretensje ,macie 500plus radzcie sobie .Pozdrawiam

34
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x