Pojechali do sąsiedniego powiatu okraść sklep. Kopali ochroniarza

W miniony wtorek w Ostrzeszowie na terenie marketu Biedronka doszło do kradzieży rozbójniczej. Łupem złodziei padły artykuły przemysłowe i spożywcze o łącznej wartości 931 złotych.
W dniu 30.03.2021 roku o godz. 14:30 stanowisko kierowania Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie zostało poinformowane o kradzieży, do której doszło na terenie marketu Biedronka w Ostrzeszowie na ul. Zamkowej. Sprawcy oddalili się w kierunku drogi krajowej 11.

Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 18-letni mieszkaniec Ostrzeszowa działając wspólnie i w porozumieniu z 28-letnim mieszkańcem Granowca oraz 35-letnią mieszkanką Ostrowa Wlkp., dokonali kradzieży artykułów przemysłowych oraz spożywczych o łącznej wartości 931 złotych, a nastepnie w celu utrzymania się w ich posiadaniu użyli przemocy w postaci szarpnięcia i kopnięcia wobec 52-letniego pracownika ochrony.

Około godziny 15:00 sprawcy zostali zatrzymani przez policjnatów i umieszczeni w Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych ostrzeszowskiej i kaliskiej komendy do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie.

W dniu 2 kwietnia br. Sąd Rejonowy w Ostrzeszowie zastosował wobec 18 i 28 latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy, a wobec 35-letniej uczestniczki zdarzenia środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

CZYTAJ  Remont ulicy Środkowej dobiega końca

14 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
On
1 rok temu

Uważała się za wielka kosmetyczkę z odolanowa (maria S) a skończyła na kradzieżach i ćpaniu. Dziecko też jej chcą odebrać. Szkoda tylko dziecka. Upadłaś na samo dno

Ostatnio edytowany 1 rok temu by On
Józiu
2 lat temu

Pani kosmetyczka z odolanowa 😀

Ostrzeszów
2 lat temu

Na cpanie potrzebowali A ten młody to nic dobrego.

:D
2 lat temu

Zychu królu żelków i mamby z biedronki wypowiedz się;D

Do Z...
2 lat temu

Może jest z PiS. Wtedy pan rozumiesz…

Dno
2 lat temu

Babsko z Odolanowa a nie z Ostrowa , ale nisko upadłaś, na samo dno🤮

Z....
2 lat temu

A ciekawe dlaczego to babsko na wolności

NO RESPECT
2 lat temu

Ochrona Biedronki… Pręży się nad starszą panią, władczym tonem nakazując pokazać co ma w torebce i co ma nabite w paragonie, po czym nawet przepraszam nie powie ( z życia wzięte). A byle złodziei nie potrafi zatrzymać. No ale skoro przy rekrutacji wymagają tylko niekaralności i grupy inwalidzkiej…

Marcin osw
2 lat temu

Ala wiocha masakra

SUZUKI
2 lat temu

Przyjela sie chlopina do biednej romki zeby do renty dorobic i zostala skopana

14
0
Napisz co o tym sądziszx