Młodzież poczuła wiosnę. Tłum w Parku Miejskim

Temperatura za oknem podniosła się do 20 stopni w cieniu. Prawdziwie wiosenna aura zachęciła do wyjścia z domu i skorzystania z przyejmnych okoliczności przyrody. Ostrowski Park Miejski był ochoczo odwiedzany przez młodzież, która korzystała z prawa pozwalającego nie zakładać maseczek w przestrzeni publicznej.

Widok młodych ludzi kojarzył się z czasami gdy było normalnie. A jak Państwo to oceniacie?

CZYTAJ  Niestety czad zaatakował skutecznie

57 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mlody jano
1 rok temu

pozdro dla mara w bialej bluzie

Stach
1 rok temu

Młodzi są teraz dużo inteligentniejsi niż ja, gdy byłem młody w latach 70-80.

Do parodia nie cwaniakuj
1 rok temu

Pech chciał że nie jestem gówniarzem i prawdopodobnie jestem starszy od ciebie. I swoje przeżyłem. Śmieciarz zawsze ale może twój wiek nie pozwala pamiętać ile kiedyś pracowało ludzi jak jeździli z wózkami i miotełkami a teraz auto i trzy osoby. Zmniejszyło się zapotrzebowanie. Dla przykładu spawacz potrzebny ale są już roboty które zastępują spawaczy bo są szybsze. I obsługa jednoosobowa. Maszyny CNC. Wszystko sterowane komputerowo. Więcej wymieniać? Ale widocznie nie potrafisz tego przyjąć do siebie że świat się zmienia. A bahor pokazuje twój poziom inteligencji wyuczony człowieku. Pogódź się z tym.

OSW
1 rok temu

Ich może to nie dotyczy w takim stopniu jak starszych osób, ale przenoszą wirusa i co ?
A to, że przyjdą gówniarze do swoich ciepłych domków i zarażą swoich rodziców, dziadków i resztę rodziny.
Małe grupki ok, ale nie robią spęd na 100 gówniarzy i oczywiście Juleczek.

AudiRS6
1 rok temu

Czas najwyższy wrócić do normalności po ponad roku robienia z ludzi idiotów, bo inaczej nie da się tego nazwać.

Do parodia
1 rok temu

Nie cwaniakuj ciepła klucho z dobrego domu , bo każdy zawód jest potrzebny np. śmieciarz , żeby taki rozpuszczony bahor jak Ty nie zaróśł brudem i śmieciami !!!! I nie wyskakuj mi tutaj z komputerami i że coraz mniej ludzi jest potrzebne do pracy , bo widzę po twoim charakterze wpisu że życia nie znasz i jeszcze nie jedno musisz w życiu przejść aby zrozumieć że życie nie polega tylko na zabawie… Przekaz do: Do parodia

Last edited 1 rok temu by Do parodia
Dyzma
1 rok temu

Pożyjemy zobaczymy czy młodzieży to nie dotyczy …

Do Ancymon
1 rok temu

Nie do więzienia wszystkich tylko takich jak Ty w Bieszczady. Tam będziesz miał dystans i izolację. A od normalnych się odczep i daj w spokoju żyć.

Do parodia
1 rok temu

A co Ciebie interesuje czy mają bogatych rodziców czy nie. Co Ciebie interesuje jakie szkoły skończą. Najpierw zarób sam na siebie a później martw się o to kto będzie na Ciebie pracował. Może i nie trafią palcem do d..y ale gwarantuję Ci że większość z nich jest bardziej wyuczona i inteligentniejsza od Ciebie. Czasy się zmieniają i coraz mniej ludzi do pracy fizycznej potrzeba a coraz więcej do obsługi maszyn komputerowych. Nie wszyscy muszą być kowalami. Bo z twojego wpisu rozumuję że martwisz się bądź zazdrościsz że mają lżej od Ciebie.
Pozdrawiam.

Amator
1 rok temu

I dobrze. Koniec z covidowym kabaretem, koniec z ciuciubabką.

57
0
Napisz co o tym sądziszx